Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Ceník stěhování

Kompletní ceník stěhování v rámci Prahy, ČR i Evropy. Dále zde naleznete také ceníky našich dalších služeb jako jsou stěhování těžkých břemen, ekologickou likvidaci, montáž a demontáž nábytku, vyklízení pozůstalostí. Většinu našich služeb účtujeme dle odpracovaného času, popř. cenu za ujeté kilometry. Cena závisí na zvoleném stěhovacím voze a počtu pracovníků atd.

Pokud chcete získat přesnější nabídku na stěhování, můžete nám zaslat poptávku prostřednictvím formuláře nebo na e-mail stehovanilevnepraha@gmail.com. Dotazy můžete klást také na našich telefonních číslech, která naleznete v sekci “Kontakty„. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici.

Ceník stěhování po Praze

Cena stěhování v rámci Prahy se počítá v hodinové sazbě, která závisí na počtu pracovníků a velikosti vozidla. V tabulce níže se můžete podívat na kompletní přehled cen za stěhování po Praze.

1 pracovník 2 pracovníci Km mimo prahu
Auto do 15 m3 690 Kč 890 Kč 12 Kč
Auto do 20 m3 790 Kč 990 Kč 15 kč
Auto do 22 m3 890 Kč 1 090 Kč 19 kč
Auto 35 m3 s hydraulickou plošinou 1 290 Kč 26 kč

Každý další pracovník 390 Kč/hod

Kilometry po Praze zdarma

Ceník stěhování těžkých břemen

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním, takže jim nedělají problém ani těžká břemena jako jsou pianina, klavíry, trezory, stroje a další.

Stěhováci k Vám přijedou vybaveni potřebnými pomůckami v podobě stěhovacích popruhů, rudlíku, manipulačními plošinami, atd.. Cena za stěhování těžkých břemen je závislá na váze předmětu, počtu pater, která budou muset naši pracovníci překonat a případné vzdálenosti donášky.

   Ceník stěhování těžkých předmětů (nad 100 kg)        Patro nebo 20m donášky
od 100 do 199 kg 1 190 Kč 250 Kč
od 200 do 299 kg 1 990 Kč 350 Kč
od 300 do 399 kg 2 990 Kč 550 Kč
od 400 do 499 kg 3 990 Kč 850 Kč
nad 500 kg  individuálně

Příklad: Stěhování piána o hmotnosti cca 150 Kg z přízemí do 1. patra vyjde na 3220 Kč (1190 Kč paušální poplatek + 250 Kč za jedno patro + 2 hodiny práce 890kč/ hod za dva pracovníky a vůz o velikosti 15m3).

Ceník montáže nábytku

Cenu za montáž nábytku účtujeme jako hodinovou sazbu dle počtu pracovníků. Cena za hodinu práce je 375 Kč/hod/os (pouze orientační). Pro odhad ceny montáže nábytku nám můžete poslat foto nebo obrázek nábytku či podrobný popis, co se bude montovat. Náš specialista odhadne celkovou cenu za montáž nábytku. Případně se s námi můžete domluvit na prohlídce naším technikem přímo u Vás v bytě nebo kanceláři. Ten zjistí rozsah práce a stanoví cenu za montáž. Prohlídka technikem po Praze je ZDARMA.

EXTRA: neviditelný spoj 900 kč/ks, výřez dřezu a baterie 300 kč, řez kuchynské linky 300 kč/řez, instalace vestavěných elektrických zařízení 575 Kč/ks

Ceník vyklízení nemovitostí

Cenu za vyklízení nemovitostí účtujeme jako hodinovou sazbu dle počtu pracovníků a použité techniky. Cena za hodinu práce je pouze orientační. Pro odhad ceny vyklízení nám můžete poslat foto či podrobný popis, co se by se vyklízelo. Případně se s námi můžete domluvit na prohlídce naším technikem přímo u Vás v bytě či domě. Ten zjistí rozsah práce a stanoví cenu za vyklízení. Prohlídka technikem po Praze je ZDARMA.

Jsme schopni odkoupit celou pozůstalost.

Vyklízíme za nejlepší ceny

Ceník obalového materiálu

Nabízíme širokou škálu obalového materiálu. Používáme pouze kvalitní obalový materiál a krabice.Obalový materiál Vám můžeme expresně dovézt vlastním vozem, nebo si jej můžete vyzvednout na Praze 4 – Michle. Zde se nachází naše výdejní místo. Většina zboží je skladem k okamžitému odběru.

Obalový materiál
Zapůjčení krabic na stěhování 58kč/kus záloha – při vrácení vracíme 1/2
Zapůjčení šatních boxů na stěhování 450kč/kus záloha – při vrácení vracíme 1/2
Prodej krabic na stěhování 58 Kč/kus
Prodej krabic od banánů 20 Kč/kus
Prodej šatních boxů na stěhování 450 Kč/kus
Bublinková folie 10 Kč/m
Lepící páska 39 Kč/kus
Fixační folie 300 Kč/kus
Pytle na suť 50 Kč/kus
Pytle klasik 30 Kč/kus

Dovoz obalového materiálu po Praze dle ceníku za jednoho pracovníka / mimo Prahu 9Kč/km

 • Všechny ceny stěhování a ceny stěhovacích služeb se počítají od okamžiku přistavení stěhovací vozu pouze při stěhovaní po Praze.
 • Při stěhování mimo Prahu se stěhování počítá od výjezdu pracovníků z firmy až po návrat na firmu.
 • Při stěhování mimo Prahu se počítá nejen hodinová sazba za pracovníky, ale i cena za kilometry a to od výjezdu z firmy až po návrat na firmu.
 • Kilometry po Praze jsou zdarma pouze při stěhování po Praze.
 • Ceník stěhování těžkých břemen je určen dle szvláštních sazeb
 • Nabizíme slevy
 • V dobé od 22:00 hod do 06:00 hod se navyšuje noční sazba o 50% navíc
 • Předběžná cena bude upřesněna po prohlídce naším pracovníkem bezprostředně před stěhováním. Případně náš technik stanoví cenu při osobní návštěvě v místě nakládky. Tato prohlídka je pro Vás nezávazná a je v rámci Prahy ZDARMA
 • Stěhovací služby provádíme 7 dní v týdnu, o víkendu a svátcích se ceny nemění
 • Dobu stěhování našimi pracovníky zaokrouhlujeme na celé hodiny
 • Při větších objemech práce nebo při předpokládané dlouhodobé spolupráci jsou ceny stanovovány individuálně
 • Od 3. patra včetně se platí poplatek 50 kč za každé patro pokud věc nese jeden pracovník. 100 Kč/patro jsou-li pracovníci dva
 • Minimální cena zakázky se u všech prací stanovuje na 2 250 Kč (tato částka se účtuje pokud stěhování trvá méně než 2 hodiny)
 • Do doby stěhování není započítána cena za přistavení vozidla
 • Za přistavení vozidla se účtuje 50% ceny z hodinové sazby
 • Při stěhování ve ztížených podmínkách je účtována manipulace dle náročnosti
 • Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
 • Pokud klient nesouhlasí s odborným zabalením stěhovaných věcí, zodpovídá za jejich případné poškození
 • Veškeré reklamace, které nebudou vyplněny v předávacím protokolu ihned po stěhování neakceptujeme
 • Při zrušení zakázky méně než 24 hodin před planovaným termínem stěhování je zde účtován storno poplatek 100% z odhadované ceny stěhování. Při zrušení 1-3 dny před stěhování je účtován storno poplatek ve výši 75% z odhadované ceny stěhování
 • Při urgentním stěhování do 2 hodin od objednání se platí jednorázový poplatek 2000 Kč
 • Chemikálie, trhaviny a střelné zbraně nepřepravujeme ani nevyklízíme

Počet pracovníků, kteří přijedou na vaší zakázku určuje výhradně naše firma s ohledem na různé okolnosti (například velikost následujících zakázek atd.). Standardně stěhuje jedna stěhovací parta více zakázek za den. Ceník je nastavený spravedlivě a logicky tak, že více pravocníků stojí více peněz na hodinu, ale zase se sníží celkový čas. Pro finální cenu je tedy jedno jestli Vás budou stěhovat 2 pracovníci za 1090 Kč nebo 3 pracovníci za 1480 Kč.  Konečná cena je +- stejná.

Pro příklad: Stěhování bytu zabere 3 pracovníkům s autem 22m3 – 6 hodin cena je tedy 6hodin x 1480 = 8 880 Kč. Ten samý objem práce by dělali se stejným autem 2 pracovníci cca o 2 hodiny více. Cena by byla 8hodin x 1090 = 8 720 Kč. Cena je tedy  +- stejná.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.