Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení pozůstalosti Praha

Firma Stěhování levně Praha vám přináší kvalitní a spolehlivé služby v oblasti vyklízení pozůstalostí. Máme za sebou velmi bohaté zkušenosti s vyklízením a likvidací různých typů objektů, práce nám jde výborně od ruky a je na nás maximální spolehnutí. Pokud si nevíte rady s vyklízením, služba vyklízení pozůstalosti Praha je řešením, které by vás mohlo zaujmout. V rámci našich služeb jsme schopni vyklidit byt nebo dům, ale i větší objekt nebo zahradu. Poradíme si s velkými půdami, sklady nebo sklepy, samozřejmostí je ekologická likvidace nepotřebných věcí, vše v souladu s platnými předpisy. Problém nepředstavují ani prostory, které už dlouho nikdo neuklízel. Jedinou výjimkou jsou pro nás chemikálie, trhaviny a také střelné zbraně.

Pozůstalosti vyklízíme diskrétně

Diskrétnost je pro nás na prvním místě, stejně jako profesionalita. Služba vyklízení pozůstalostí Praha je ve většině případů prováděna jako komplexní služba na klíč, kterou naši pracovníci provádí nanejvýš pečlivě a diskrétně. Nabízíme bohaté zkušenosti s likvidací všech druhů pozůstalostí. Klienti nemusí být přímo u vyklízení, pokud nechce na práci osobně dohlížet nebo potřebuje řešit akutně jiné věci, například spojené s dědictvím, nepředstavuje to žádný problém. Stačí jen umožnit přístup na místo, které bude vyklízeno, což obnáší například zapůjčení klíčů apod.

Provádíme vyklízení na klíč

Doporučujeme prohlédnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

A jak vlastně vyklízení probíhá?

Život si pro vás připravuje různé cesty, které nemůžete dopředu předvídat. Pokud potřebujete objednat vyklizení nemovitosti, stačí jeden krátký telefonát, při němž se domluví osobní schůzka přímo na místě, kde budou prováděny další práce. Co dalšího bude následovat? Na jaké kroky se připravit?

  • Prohlídka prostor a naplánování všech potřebných úkonů. Pečlivé plánování je velmi důležité.
  • Stanoví se přibližná cena za celou akci, jde o odhad, který zahrnuje veškeré poskytnuté služby.
  • V případě, že bude všechno v pořádku, je možné naplánovat si konkrétní termín vyklízení.

Nepořádek bude brzy pryč

Při vyklízení se může narazit na různé nepříjemnosti. Nezvaní hosté umí dlouhodobě neobývané nemovitosti skutečně zdevastovat. Při zájmu o objednání služby vyklízení pozůstalostí Praha stačí zavolat a další věci už půjdou velmi rychle. Pokud chcete mít představu o ceně dřív, než dojde k osobnímu setkání, bude vhodné poslat fotografii a ideálně také krátký popis místa, kde budou práce následně prováděny. Konkrétní harmonogram prací může být stanovený po nezávazné schůzce s technikem přímo v dané lokalitě. Co tedy musíte všechno udělat, než společně začneme? Stačí se ozvat pro objednání služby vyklizení pozůstalosti Praha, vše ostatní už umíme snadno a rychle zařídit, vždy s ohledem na vaše soukromí a spokojenost.

  • Počítá se také s potenciálně nebezpečným odpadem, jako je například zvířecí trus.
  • Po provedení úklidu je možné vymalovat a připravit bytovou jednotku k pronájmu.
  • Umíme také zajistit vyklízení těžkých břemen, s nimiž sami pohnete jen obtížně.

Poradíme si s každou výzvou

Montáž a demontáž nábytku, zajištění obalového materiálu, jako jsou například oblíbené banánové krabice, vyklízení prostorné půdy, nic není problém! Zvládneme obyčejnou kancelář, ale klidně také dlouho neobývaný dům s několika sklepy. Firemní sklady s kovovým odpadem? Mohutný a starý nábytek, který už nikdo nechce? Všechno je pro nás výzva, nebojíme se žádné práce! Dbáme i na maximální bezpečnost, cílem je, abychom vyklidili, ale současně nic nepoškodili.

Služba vyklízení pozůstalostí Praha je levná

Naše ceny jsou ve srovnání s konkurenčními firmami nízké, a totéž platí také u služby vyklízení pozůstalostí Praha. Naši zaměstnanci jsou na vyklízení pozůstalostí výborně proškoleni a mají za sebou dlouholetou praxi, rozhodně nejde o nějak nezkušené nováčky, kteří by si nevěděli rady. Ostatně, naše firma je na trhu od roku 2011. Vyklízecí práce se tedy zbytečně neprotahují a vše na sebe výborně navazuje. Samozřejmostí je také vlastní vozový park, který ještě zrychlí a usnadní práci. K vyklízení pozůstalostí většího rozsahu je možné za zvýhodněných podmínek pronajmout také dostatečně objemný kontejner, který usnadní celý plánovaný proces.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 3270 Kč
3+1
od 4360 Kč
5+1
od 7630 Kč
Office
od 5450 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.