Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení pozůstalosti Praha

Firma Stěhování levně Praha vám nabízí kvalitní a spolehlivé služby v oblasti vyklízení pozůstalostí. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením a likvidací různých typů objektů a práci provádíme rychle. Pokud si nevíte rady s vyklízením, služba vyklízení pozůstalosti Praha je určena pro Vás. V rámci služby jsme schopni vyklízet byty, domy i větší objekty či zahrady.

Pozůstalosti vyklízíme diskrétně

Služba vyklízení pozůstalostí Praha je ve většině případů prováděna jako komplexní služba na klíč, kterou naši pracovníci provádí v maximální diskrétnosti. Máme bohaté zkušenosti s likvidací všech druhů pozůstalostí a práce realizujeme včetně ekologické likvidace odpadu.

Provádíme vyklízení na klíč

Doporučujeme prohlédnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Vyklízení předchází návštěva technika

Při zájmu o objednání služby vyklízení pozůstalostí Praha stačí udělat první krok a zavolat nám, zbytek už půjde velice rychle. Pokud si chcete dopředu udělat představu o ceně, ve které se budeme pohybovat, pošlete nám fotografii zachycující místo, kde budeme práci provádět. Konečná cenová kalkulace je vždy na společné domluvě, obrázek ovšem může dopředu mnoho napovědět. Pokud obrázek a popis vyklízecích prací nebude dostatečně vypovídající, doporučujeme nezávaznou návštěvu našeho technika. Technik po prohlédnutí stanoví jak cenu likvidace pozůstalosti, tak celkový harmonogram prací. Ozvěte se nám pro objednání služby vyklizení pozůstalosti Praha, vše ostatní už zajistíme.

Služba vyklízení pozůstalostí Praha je levná

Naše ceny jsou v porovnání s konkurencí nízké a to stejné platí také u služby vyklízení pozůstalostí Praha. Naši zaměstnanci jsou na vyklízení pozůstalostí špičkově proškoleni a mají dlouholetou praxi. Vyklízecí práce se tedy zbytečně neprotahují a vše svižně navazuje. Samozřejmostí je také vlastní vozový park a vyklízení pozůstalostí většího rozsahu také možnost zvýhodněného pronájmu kontejneru.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 3270 Kč
3+1
od 4360 Kč
5+1
od 7630 Kč
Office
od 5450 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.