Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Časté dotazy

V ideálním případě je vhodné zavolat několik dnů dopředu, abychom dokázali společně najít termín stěhování, který Vám bude vyhovovat. Jsme schopni realizovat také okamžité stěhování, ale vždy po konzultaci s naší zákaznickou podporou.

Cenu za stěhování jsme schopni určit dopředu, po návštěvě technika, kterou nabízíme po Praze zdarma. Cenu se stěhování obecně ovlivňuje celková náročnost práce, počet pater v objektu, dostupnost funkčního výtahu v objektu, počet stěhovaných kusů, délka donášky a váha stěhovaných předmětů. Faktory zohledňujeme při nakládce i vykládce. Za stěhování lze ušetřit, pokud si například svépomocí zabalíte/rozbalíte a demontujete/smontujete nábytek.

V případě nakládky a vykládky přímo v Praze se kilometrovné neúčtuje. Pokud nakládáme v Praze a vykládáme mimo Prahu, účtujeme kilometrovné za cestu z nakládky do místa vykládky v obou směrech. Stejným způsobem to funguje, pokud nakládáme mimo Prahu a vykládáme v Praze. Pokud je nakládka i vykládka mimo Prahu, účtujeme dopravu v obou směrech + přistavení vozu do místa nakládky a odvoz vozu z místa vykládky.

Ano, pracujeme 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků a to bez změny ceny. Víkendové stěhování si prosím dohodněte v dostatečném předstihu, mezi našimi klienty se jedná o oblíbenou službu a termíny jsou často obsazeny dopředu především na konci měsíce.

Samozřejmě, stěhovací krabice jsme schopni nejen zapůjčit, ale rovněž dovést na místo nakládky v dostatečném množství. Uskladnění stěhovaných věcí je lepší do krabic, nežli například do igelitových tašek či pytlů.

Ano, disponujeme vlastními skladovacími prostory, kde jsem schopni nábytek či jiné stěhované věci uskladnit na libovolně dlouhou dobu. Pro kalkulaci skladování nás prosím kontaktujte.

Cena, kterou stanovíme v kalkulaci zakázky je vždy orientační. Skutečná cena je účtována dle času stráveného na stěhování. Pokud rozsah uskutečněného stěhování odpovídá rozsahu prací naceněných (seznam stěhovaných věcí je kompletní), výsledná cena je obvykle stejná jako cena stanovená v předběžné kalkulaci. Samozřejmě pokud seznam stěhovaných věcí čítá méně položek, než bylo hlášeno, je výsledná cena za stěhování nižší.

Ano, mezi naše klienty patří i společnosti, které si nemohou dovolit přerušení provozu. Tedy nabízíme stěhování večerní/noční, stěhování o víkendech a stěhování o svátcích. V případě nutnosti jsme schopni nabídnout stěhování postupné.

Platba za stěhování probíhá ve většině případů po dokončení prací a kontrole, zda nedošlo k poškození stěhovaného nábytku a vybavení. Dle typu zakázky je možno provést úhradu také na základě zálohové faktury.

Samozřejmě, základním vybavením na demontáž a montáž nábytku jsme vybaveni vždy. Pokud více dopředu, že bude demontáž a montáž nábytku při stěhování nutná, je vhodné to nahlásit dopředu při objednávce stěhování. Případně se na konkrétní zakázku vybavíme speciálním nářadím.

Ano, na stěhování těžkých břemen jsme vybaveni kvalitní technikou a personálem s mnohaletou praxí. Běžně stěhujeme klavíry, piana, pianina, trezory, laboratorní přístroje i výrobní stroje. Těžké břemeno je vždy nutné nahlásit při objednávce stěhování (vč. jeho váhy), abychom připravili dostatečný počet pracovníků.

V ideálním případě vyhraďte pro náš stěhovací vůz místo, které odpovídá dvěma běžným parkovacím místům (pokud se jedná o podélné parkování). Situaci lze případně řešit také natažením pásky s cedulí STĚHOVÁNÍ. V případě nutnosti parkování na chodníku je nutné zajistit zábor veřejného prostranství, který se řeší vždy na MÚ příslušné městské části.

Jsme schopni zajistit profesionální stěhování v EU i stěhování mezinárodní. S ohledem na širokou základnu naší klientely máme zkušenosti se stěhováním do Asie, Afriky, Ameriky i Austrálie. Při mezinárodním stěhování rádi vyřídíme veškerou potřebnou dokumentaci i povolení.

Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.