Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

O nás

Firma Stěhování levně Praha je ryze česká, moderní, dynamická stěhovací společnost založená roku 2011 jejímž hlavním místem působnosti je nejen Praha a Středočeský kraj, ale celá ČŘ i EVROPA. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování, vyklízení, montáže nábytku, door to door stěhování a všech ostatních přidružených služeb.

Jsme silný, flexibilní tým odborníků, který Vám nabízí kvalitní služby, individuální přístup, 100% spolehlivost a férové ceny.

„S námi poznáte, že je rozhodně lepší se přestěhovat, než vyhořet.“

Naše vize

  • Chceme poskytovat kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné služby jak jednotlivých tak komplexních dodávek v oblasti stěhování a veškerých přidružených služeb.
  • Naším cílem je zaujímat v tomto oboru jedno z předních postavení v České republice a poté dále expandovat do Evropy. Naší každodenní činností i dlouhodobými strategickými rozhodnutími budeme podporovat kontinuální inovace námi nabízených řešení a služeb.
  • Chceme i nadále pravidelně a soustavně investovat do rozvoje. Maximalizaci přínosů našich řešení a služeb budeme realizovat jak vlastními silami, tak i ve spolupráci se silnými a ověřenými partnery.

Naše cíle

  • Být našim zákazníkům dlouhodobým a stabilním partnerem s jasnou a čitelnou strategií s výbornou perspektivou pro další spolupráci. Ve spolupráci se zákazníky vytvářet ty nejlepší řešení, která naším zákazníkům přinesou nejkvalitnější portfolio služeb.
  • Pravidelně na trh přinášet nové přístupy a řešení reflektující aktuální a očekávané potřeby a přání zákazníků.
  • Chceme nadále posilovat naše postavení nejen v České a Slovenské republice, ale i dále růst za hranice těchto domácích trhů.
  • S využitím dosavadních zkušeností z mnoha různých typů stěhování.
  • Zaměstnávat kvalitní a loajální pracovníky, trvale a soustavně je rozvíjet a spravedlivě je odměňovat v návaznosti na jejich individuální výkon, v návaznosti na jejich příspěvek v pracovním týmu a v návaznosti na celkové hospodářské výsledky firmy.

Náš tým

  • Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti stěhování, vyklízení a řízení celého stěhovacího procesu. Jsou vybaveni kvalitním vybavením usposobeným k manipulaci většiny typů břemen a k dispozici mají široký moderní vozový park.
  • Díky trvalému vzdělávání a zvyšování kvalifikace jsou naši zaměstnanci vždy seznámeni s novinkami v oblasti stěhování. Každý zaměstnanec se zodpovědně podílí na řešení požadavků zákazníka k jeho maximání spokojenosti. Takto jsme vždy schopni rychle a flexibilně reagovat.
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.