Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

O nás

Firma Stěhování levně Praha je ryze česká, moderní, dynamická stěhovací společnost založená roku 2011 jejímž hlavním místem působnosti je nejen Praha a Středočeský kraj, ale celá ČŘ i EVROPA. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování, vyklízení, montáže nábytku, door to door stěhování a všech ostatních přidružených služeb.

Jsme silný, flexibilní tým odborníků, který Vám nabízí kvalitní služby, individuální přístup, 100% spolehlivost a férové ceny.

“S námi poznáte, že je rozhodně lepší se přestěhovat, než vyhořet.”

Naše vize

  • Chceme poskytovat kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné služby jak jednotlivých tak komplexních dodávek v oblasti stěhování a veškerých přidružených služeb.
  • Naším cílem je zaujímat v tomto oboru jedno z předních postavení v České republice a poté dále expandovat do Evropy. Naší každodenní činností i dlouhodobými strategickými rozhodnutími budeme podporovat kontinuální inovace námi nabízených řešení a služeb.
  • Chceme i nadále pravidelně a soustavně investovat do rozvoje. Maximalizaci přínosů našich řešení a služeb budeme realizovat jak vlastními silami, tak i ve spolupráci se silnými a ověřenými partnery.

Naše cíle

  • Být našim zákazníkům dlouhodobým a stabilním partnerem s jasnou a čitelnou strategií s výbornou perspektivou pro další spolupráci. Ve spolupráci se zákazníky vytvářet ty nejlepší řešení, která naším zákazníkům přinesou nejkvalitnější portfolio služeb.
  • Pravidelně na trh přinášet nové přístupy a řešení reflektující aktuální a očekávané potřeby a přání zákazníků.
  • Chceme nadále posilovat naše postavení nejen v České a Slovenské republice, ale i dále růst za hranice těchto domácích trhů.
  • S využitím dosavadních zkušeností z mnoha různých typů stěhování.
  • Zaměstnávat kvalitní a loajální pracovníky, trvale a soustavně je rozvíjet a spravedlivě je odměňovat v návaznosti na jejich individuální výkon, v návaznosti na jejich příspěvek v pracovním týmu a v návaznosti na celkové hospodářské výsledky firmy.

Náš tým

  • Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti stěhování, vyklízení a řízení celého stěhovacího procesu. Jsou vybaveni kvalitním vybavením usposobeným k manipulaci většiny typů břemen a k dispozici mají široký moderní vozový park.
  • Díky trvalému vzdělávání a zvyšování kvalifikace jsou naši zaměstnanci vždy seznámeni s novinkami v oblasti stěhování. Každý zaměstnanec se zodpovědně podílí na řešení požadavků zákazníka k jeho maximání spokojenosti. Takto jsme vždy schopni rychle a flexibilně reagovat.
Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

Stěhovaní levně Praha
od 2000 Kč
Stěhovaní levně Praha
od 3000 Kč
Stěhovaní levně Praha
od 6500 Kč
Stěhovaní levně Praha
od 2000 Kč
Stěhovaní levně Praha
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.