Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení pozůstalostí: nestyďte se této služby využít

Jakmile ztratíme na blízkého člověka, je vyklízení pozůstalostí poslední věc, kterou chceme řešit. Jen pouhá představa, že se musíme probírat věcmi, které patřily zesnulému, nám může být hodně nepříjemná. Navíc ne každý to po psychické stránce zvládne. Pokud se dostanete do situace, ve které budete postaveni před úkol v podobě vyklízení pozůstalosti po člověku, o kterého jste přišli, nemusíte se do tohoto úkolu pouštět sami.

Nestyďte se této služby využít

Asi každý z nás už někdy přišel o člověka, který pro něho hodně znamenal. Ztratit blízkou osobu je vždy pořádný nápor na psychiku. O to horší pro vás může být vidina toho, že jste nuceni postarat se o věci které po zesnulém zůstaly. Není žádná ostuda si přiznat, že se vám do toho ani trochu nechce, nebo že to po psychické stránce jednoduše nezvládáte – rozhodně nejste první ani poslední. Proto se určitě nestyďte využít služby vyklízení pozůstalostí.

Stěhování levně Praha

Co služba zahrnuje?

Specializovaná firma nabízí kvalitní a spolehlivé služby v oblasti vyklízecích prací. Narozdíl od vás nemají k zesnulému člověku žádnou citovou vazbu. To je obrovská výhoda, protože jim nebude dělat problém postarat se o jeho věci, kterými se vy probírat nedokážete. Vyklízení pozůstalostí je komplexní službou na klíč, je prováděná v maximální diskrétnosti a vždy tak, jak si vy přejete. Firma má bohaté zkušenosti s likvidací všech druhů pozůstalostí a práce je realizována včetně ekologické likvidace odpadu.

Proč to zbytečně protahovat?

Pokud procházíte tímto složitým a psychicky náročným obdobím, určitě nechcete celý proces zbytečně protahovat. I v tomto ohledu vám služba vyklízení pozůstalostí přijde vhod. Vyklízení předchází návštěva technika, díky kterému si můžete dopředu udělat představu o ceně. Konečná kalkulace je vždy na společné domluvě. Nezávazná návštěva technika slouží k tomu, aby stanovil cenu nejen likvidace pozůstalostí, ale také celkový harmonogram prací.

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.