Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení sklepů

Vyklízení sklepů realizujeme v rámci komplexních stěhovacích služeb, likvidace pozůstalosti i pro agentury specializující se na nucené stěhování nepřizpůsobivých nájemníků. Před objednávkou vyklízení sklepa, půdy či celého objektu je ideální rezervovat si bezplatnou prohlídku prostor naším technikem. Díky prohlídce budeme schopni vyklízecí práce objektivně nacenit tak, aby se výsledná cena od ceny orientační lišila jen minimálně, ideálně však, aby byla stejná jako cena orientační. Cenu vyklízecích prací určujeme vždy dle celkového množství času, který naši pracovníci na zakázce stráví.

Zvládáme i náročné vyklízecí akce

Profesionálnímu vyklízení se věnujeme od roku 1995 a za tu dobu jsme vyklidili stovky sklepů po celé Praze a celém Středočeském kraji. Naší hlavní výhodou jsou zkušenosti a především nízké ceny vyklízení, díky kterým jsme si získali širokou základnu spokojených klientů. Naši pracovníci provádí vyklízení bez zbytečného zdržování a prostojů, výsledná cena tedy vždy odpovídá stavu skutečně strávenému na zakázce. Samozřejmě disponujeme profesionálním vybavením, které nám vyklízení zásadně urychluje. Velice obratně a rychle jsme schopni vyklízet a stěhovat například těžká břemena, se kterými mají běžné vyklízecí služby často problémy nebo si nás na jejich převoz objednávají jako subdodávku.

Zajistíme vyklizení sklepů bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Zajistíme ekologickou likvidaci odpadu

S vyklízením je samozřejmě spojeno množství odpadu všeho druhu. V rámci služby vyklízení sklepů, půd a celých objektů nejčastěji provádíme komplexní servis, díky kterému Vám zajistíme nejen vyklízení ale také kompletní ekologickou likvidaci odpadu na místech k tomu určených. Po celou dobu vyklízení máte možnost naši práci kontrolovat a úhradu vyžadujeme až po kompletním dokončení prací. Pokud při vyklízení najdeme cennosti, předáváme je vždy majiteli nemovitosti.

Sklepy vyklízíme včetně víkendů a svátků

S ohledem na opakované požadavky klientů na diskrétní vyklízení sklepů a vyklízení o víkendech či svátcích jsme nyní v pracovním nasazení 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Vyklízení sklepů ve svátky a o víkendech nabízíme bez příplatků. Jsme schopni provádět také večerní či noční vyklízení, našim cílem je vyjít Vám maximálně vstříc.

Výhody spolupráce s námi

  • Bezplatná návštěva odborného technika
  • Bezplatné sestavení rozpočtu vyklízení
  • Profesionální tým a špičkové vybavení
  • Možnost večerního a nočního vyklízení
  • Vyklízení o víkendech a svátcích bez přípatku
  • Rychlost a kvalita vyklízecích prací
  • Účtování vyklízení v hodinových sazbách
  • Zákonné pojištění do výše 2 000 000 Kč

Jak ušetřit za vyklízení sklepů?

Vyklízení je velice specifická činnost, ve které ve většině případů odpadají možnosti časových a finančních úspor, kterých lze dosáhnou například díky rozmontování/smontování nábytku či zabalení stěhovaných věci. Zajímavou v podstatě jedinou použitelnou možností jak za vyklízení sklepa ušetřit je zajištění možnosti přistavit kontejner, případně vyklízecí vozidlo co nejblíže k objektu, který je určen k vyklizení. Ideálně tedy zajištění parkovacího stání (minimálně dvě běžná místa podélného parkování) nebo zábor veřejného prostranství, který je nutné zajistit prostřednictvím vyplnění formuláře na městském úřadu příslušné městské části města Praha. I zajištění záboru jsme schopni vyřídit za Vás, pokud si naši službu vyklízení sklepů Praha objednáte.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 3270 Kč
3+1
od 4360 Kč
5+1
od 7630 Kč
Office
od 5450 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.