Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení půd

Vyklízení půd v Praze a celém Středočeském kraji realizujeme s mnohaletou praxí a včetně ekologické likvidace starého nábytku, věcí, zařízení či spotřebičů. Našimi klienty v této oblasti jsou nejčastěji majitelé rodinné domů a SVJ, kterým jsme kromě vyklízení schopni nabídnout i komplexní stěhovací a skladovací služby.

Jsme oprávnění k zacházení s odpady

Naše společnost je na základě ŽL oprávněna ke všem činnostem spojeným se sběrem, výkupem, tříděním, přepravou, skladováním, úpravou a odstraňováním odpadu a je tak oprávněna k převzetí a odvozu odpadu. Jsme vybaveni a proškoleni také na složité vyklízecí práce a diskrétní likvidace pozůstalosti. Úhradu prací požadujeme až po vyklizení a předání půdy vyklizené a předané ve stavu dle vašich představ a požadavků.

Zajistíme vyklízení půd bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Stanovení ceny za vyklízení půd nejen v Praze

V rámci férové spolupráce s klientem je vždy důležité stanovit cenové podmínky ještě před započetím prací. Při menších vyklízecích akcích jsme schopni cenu stanovit telefonicky, v případě větších akcí a náročnějšího vyklízení je vhodné, aby k Vám přijel osobně náš technik a provedl prohlídku prostor. Na základě prohlídky jsme následně schopni stanovit rozsah prací a přibližný časový rámec prací, ze kterého vychází rozpočet. Ten jsme schopni stanovit velice přesně, vždy však orientačně, s ohledem na časté vícepráce.

Jaké benefity při vyklízení půd nabízíme

  • Praxe ve vyklízení od roku 1995
  • Pojištění do výše 2 000 000 Kč
  • Kilometrovné po Praze ZDARMA
  • Mluvíme anglicky
  • Vyklízení o víkendech bez navýšení ceny
  • Vyklízení o svátcích bez navýšení ceny
  • Komplexní služby včetně likvidace odpadu
  • Diskrétnost a čistota provedené práce

Mimo půd vyklízíme I další prostory

S ohledem na různorodé požadavky našich klientů velice často řešíme také vyklízení sklepů, bytů a domů. Vyklízíme také kanceláře, haly, sklady, výrobní prostory i zahrady. Snažíme se Vám vyjít vstříc ve všech aspektech včetně aspektů časových. V případě zájmu rádi vyklízení půdy či dalších prostor provedeme v noční hodiny, o víkendech a o svátcích. Vyklízení o víkendech a svátcích je bez příplatků, vyklízení v době od 22:00 do 6:00 účtujeme příplatek 50%.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 3270 Kč
3+1
od 4360 Kč
5+1
od 7630 Kč
Office
od 5450 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.