Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Vyklízení objektů

Vyklízení objektů je činnost, které se věnujeme profesionálně od roku 1995. Zadavateli zakázek pro vyklízecí práce jsou subjekty ze soukromé i veřejné sféry. Vyklízíme byty, sklepy či půdy v domech, vyklízíme sklady a haly v průmyslových objektech a vyklízíme také pro institucionální zadavatele. S ohledem na naši praxi a špičkové vybavení jsme najímáni také externími stěhovacími či jinými zadavateli, pro které provádíme vyklízení objektů jako subdodávku.

Ekologická likvidace nepotřebného je samozřejmostí

Při vyklízení objektů je nutné zohledňovat velké množství odpadů různých druhů. Jednotlivé druhy odpadů jsme schopni odborně a ekologicky nechat zlikvidovat na místech k tomu určených. Vy jako zadavatel zakázky se nemusíte o nic starat, po celou dobu vyklízení můžete být u naší práce přítomni a vyklízení lze uhradit až po kompletním vyklízení příslušného objektu.

Zajistíme vyklizení objektů bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Potřebujete diskrétní vyklízení či vyklízení v noci?

Za dobu naší praxe jsme se setkali s mnoha různými požadavky našich klientů. Vyklízení je v mnoha ohledech velice osobní záležitostí a to speciálně v případech, kdy jde například o vyklízení a likvidaci pozůstalosti. Nabízíme tedy také vyklízení na klíč, kde jsme schopni vše zajistit bez dohledu klienta a předáváme až kompletně vyklizení prostory. Objekty vyklízíme také ve večerních a nočních hodinách, či o víkendech a svátcích. Jsme pro Vás plně k dispozici 7 dní v týdnu.

Kalkulaci vyklízení objektů sdělíme předem

Jedná-li se o běžné vyklízení malých objektů (sklepní kóje, malé byty, malé půdy, malé sklepy), jsme schopni orientační cenu vyklízení sdělit telefonicky. Pokud chcete získat cenu co možná nejpřesnější, či poptáváte vyklízení většího objektu či složitější povahy, je vhodné rezervovat si nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika. Ten nezávazně zhodnotí stav a složitost zakázky a na základě získaných informací stanovíme předběžnou cenovou nabídku. Cenu za službu vyklízení objektů Praha stanovujeme dle hodin skutečně strávených při vyklízení.

Poradíme si ve složitých situacích

  • Špičkově proškolený profesionální tým
  • Vyklízíme ve dne i v noci dle požadavku
  • Víkendy a svátky pro Vás bez příplatku
  • Možnost návštěvy technika ZDARMA
  • Zpracování položkového rozpočtu ZDARMA
  • Práce nás baví a zbytečně se nezdržujeme
  • Nabízíme komfortní vyklízení na klíč
  • Nezaskočí nás ani speciální požadavky

Potřebujete vyklidit stroje či těžká břemena?

Při objednávce vyklízení nám prosím vždy hlaste, zda jsou v objektu těžká břemena (klavír, piano, pianino, trezor, stroj atd.) a ideálně jakou cca mají váhu. Pokud si nejste jisti, raději objednejte zmíněnou návštěvu technika, který vše prověří a budeme schopni na zakázku uvolnit dostatečných počet pracovníků s příslušnou kvalifikací. Těžká břemena vyklízíme a stěhujeme běžně, ale vždy je lepší když víme, o jaké břemeno se jedná, abychom připravili potřebnou techniku. Těžká břemena stěhujeme i v rámci samostatně nabízené služby.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 3270 Kč
3+1
od 4360 Kč
5+1
od 7630 Kč
Office
od 5450 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.