Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování trezorů

Na stěhování trezorů a dalších těžkých břemen se specializujeme již od roku 1995. Při naší práci jsme vždy maximálně opatrní a minimalizujeme jakékoliv riziko poškození stěhovaného břemena, ať už se jedná o trezor, piano, klavír, kopírku či výrobní nebo laboratorní zařízení. Při práci se zbytečně nezdržujeme a jsme pojištěni do výše 2 000 000 Kč.

Špičkové vybavení jako základ úspěchu

Nejen mnohaletá praxe, ale rovněž speciální stěhovací vybavení pro manipulaci s těžkými břemeny je to, co nás odlišuje od většiny konkurence. Jsme vybaveni speciálními vozíky či stěhovacími roboty, kteří nám manipulaci s břemeny ulehčují. To je také jeden z důvodů, proč si nás na stěhování břemen najímají stěhovací a vyklízecí společnosti. Častokrát ale stěhování realizujeme čistě manuálně za pomoci našich stěhovacích specialistů. Děje se tak nejčastěji v případech kdy je nedostatek manipulačního prostoru pro práci s břemenem či například v případech stěhování výrazně těžkých břemen po schodech.

ZAJISTÍME STĚHOVÁNÍ TREZORŮ BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Kolik stěhování trezoru bude stát?

Cena stěhování trezoru se odvíjí od klasických cen stěhování těžkých břemen, které jsou k dispozici v našem ceníku. Cena za stěhování těžkých břemen se odvíjí primárně od váhy břemena, dále zohledňujeme počet pater, které budou muset naši pracovníci fyzicky sejít a vyjít a zohledňujeme také případnou vzdálenost donášky.

Ceník stěhování těžkých předmětů (nad 100 kg) Patro nebo 20m donášky
od 90 do 199 kg 1 190 Kč 250 Kč
od 200 do 299 kg 1 990 Kč 350 Kč
od 300 do 399 kg 2 990 Kč 550 Kč
od 400 do 499 kg 3 990 Kč 850 Kč
nad 500 kg individuálně

Příklad: Stěhování trezoru o hmotnosti cca 150 Kg z přízemí do 1. patra vyjde na 2190 Kč (1190 Kč paušální poplatek + 250 Kč za jedno patro + 750 Kč/hod za dva pracovníky s vozem do 15m3).

Působíme nejen v Praze

Stěhování trezorů nabízíme především v Praze a celém Sředočeském kraji. Naše působnost je ale celorepubliková a často stěhujeme těžká břemena také do zahraničí. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás a my ji pro Vás zdarma vypracujeme. S termínem a časem stěhování se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc, stěhujeme rychle a diskrétně. Pracujeme o víkendech, svátcích i ve večerních hodinách dle požadavku klienta.

Jaké benefity při stěhování trezorů nabízíme

  • Odborná praxe od roku 1995
  • Pojištění do výše 2 000 000 Kč
  • Špičkové vybavení pro stěhování trezorů
  • Mluvíme anglicky / We speak English
  • Prohlídka technikem ZDARMA
  • Zpracování kalkulace ZDARMA
  • Vyklízení o víkendech bez navýšení ceny
  • Vyklízení o svátcích bez navýšení ceny

Poradíme si i s nestandardními zakázkami

Každá zakázka je realizovatelná, vždy se ale musí pečlivě naplánovat, jak co se týče použitého vybavení, tak co se týče správného harmonogramu a obsazenosti pracovníky. Všichni stěhovací pracovnici v našem týmu jsou našimi zaměstnanci a nenajímáme si pracovníky externích stěhovacích firem. Proto je náš tým sehraný a dokážeme si poradit i s náročnými zakázkami.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.