Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Říčany

Stěhování Říčany

Odcházíte za prací nebo po dlouhé dekádě měníte stanoviště? Potřebujete ještě zařídit náročné papírování, protože vám z různých formalit jde doslova hlava kolem? A do toho vás čeká stěhování nábytku, osobních věcí a drobnosti, které dělají domov domovem? Pokud máte doma staré pianino a obáváte se, že jeho převoz bude příliš náročný, stačí povolat na pomoc profesionály. Krátký formulář, v němž specifikujete své požadavky a přidáte bližší informace. Naše pobočka stěhování Říčany se můžete přesunout na novou adresu každý den v roce, po domluvě je totiž možné odstartovat celou akci i během víkendových nebo svátečních dní. Fullservice služby jsou také k dispozici, na konci si jen vyzvednete klíče! Ani u stěhovacího procesu nemusíte být, pokud máte jiné plány.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Stěhování Říčany a pestrá nabídka služeb

S námi nejde jen o prostý přesun věcí z jednoho místa na druhé. Naše pobočka stěhování Říčany zvládne přestěhovat i větší sklady, kancelářské prostory nebo rodinné domy, hravě si poradí také s vyklízením půdy. Stačí zadat poptávku, rádi se budeme věnovat i stěhování malých bytových jednotek. Potřebujete smontovat nábytek? Nebo máte doma masivní skříně po babičce a nechcete riskovat převoz této krásné vzpomínky na dětství vlastními silami? Samozřejmě, stačí se ozvat a všechno dopodrobna naplánujeme! Vyplníte jeden krátký formulář a zanedlouho vás kontaktujeme s dalším upřesněním. Komunikace je velmi důležitá, důkladné plánování a věcná dohoda jsou klíčové prvky každého stěhování.

  • Po dohodě je možné nábytek skladovat, dokud si nevyřídíte jiné věci spojené se stěhováním.
  • Pro klid v duši je pojištění věcí, s nimiž budeme manipulovat. Až do hodnoty 2 milionů korun.
  • Stěhování vždy doprovázejí krabice od banánů. Pokud je nemáte, můžete vám je zapůjčit.
  • Víkend není problém. Objednejte si stěhování na sobotu. Pokud je volný termín, vyhovíme.

Myslíme i na křehké drobnosti

Bublinková folie je připravena, na věci z porcelánu se opravdu hodí! Myslíme i na různé detaily, náš vozový park má k dispozici skříňovou nástavbu a přeprava větších břemen tak nebude nesplnitelnou výzvou. Trezor, klavír nebo objemný nábytek, stěhování celé kuchyně včetně spotřebičů, podobné věci zvládneme jednoduše a s úsměvem. U nás ve stěhování Říčany máme zkušenosti nejen s chatami, chalupami nebo velkými domy, ale i menšími byty a různými typy komerčních prostor. Stěhovat lze po dohodě kdykoliv a cokoliv, vyklidíme starý archiv nebo si poradíme s nechtěným nábytkem, který zavezeme do sběrného dvora. Nedělají nám problém ani předměty s hmotností nad 100 kg. Jen je musíte ohlásit dopředu v kontaktním formuláři, protože je nutné, abychom se patřičně připravili!

Stačí nám napsat nebo zavolat

Chcete se stěhovat příští týden? Stačí, když se ozvete několik dní předem a společně už jen doladíme detaily. Čekejte ještě návštěvu technika, který prověří vše na místě a přinese také zcela nezávaznou kalkulaci. Budete mít přehled o ceně, jenž je velmi důležitou součástí vašich plánů. Do ceny se totiž promítne nejen místo samotné, počet pater, které bude zapotřebí zdolat, ale také samotná hmotnost předmětů, s nimiž se chcete stěhovat do svého nového bydlení. Elektrospotřebiče od počítačů po mikrovlnky nám nedělají problém, firmu můžeme přestěhovat za plného provozu nebo se domluvit na práci během nočních hodin, kdy je práce za příplatek, to už vlastně záleží jen na vás! Na nábytek máme připravenou stretch folii, umíme být maximálně flexibilní a víme, co klienti obvykle požadují.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.