Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Neratovice

Neratovice

Hledáte společnost, která by vás provedla náročným stěhovacím procesem? Chystáte se do jiného města, začít nový život, ale potřebujete ze všeho nejdřív odvézt všechny osobní věci z dosavadního bydliště? Rychlé a věcné jednání je pro nás prioritou, máme dlouholeté zkušenosti a pomůžeme se stěhováním garsonek nebo rodinných domů, firem, chat a chalup, prostorných kanceláří a dalších objektů. Pečlivost a dochvilnost jsou pro nás na prvním místě. Používáme kvalitní obalový materiál a poradíme si také s těžkými břemeny s hmotností nad 100 kg, jako jsou například masivní skříně nebo klavíry. Stačí zavolat nebo vyplnit formulář, dohoda bude brzy na stole!

Stěhování Neratovice pro garsonky i rodinné domy

Potřebujete pomoc? Naše pobočka stěhování Neratovice si poradí s mnoha výzvami, jako je stěhování velkých rodinných domů nebo firem, vyklízení sklepů a půd, stejně jako řada dalších podobných zakázek. Nejde jen o prostou přepravu věcí z místa na místo, zvládneme totiž i různé doplňkové služby, jako je montáž a demontáž nábytku nebo usazení elektrospotřebičů na správné místo ve vaší kuchyni. Co dalšího je ještě naší předností?

  • Každá věc, kterou nám svěříte, bude pojištěná, a to až do celkové výše dvou milionů korun.
  • Je možné po domluvě skladovat váš nábytek, jsme k tomu vybaveni velmi prostornými sklady.
  • Přestěhujeme kancelář, počítáme se stoly se skleněnou výplní nebo skříněmi s mnoha šuplíky.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Máme zkušenosti i s mezinárodním stěhováním

Ve stěhování Neratovice víme, jak postupovat. Máme totiž zkušenosti i ze zahraničí, poradíme si s vyklízecími pracemi nebo těžkými břemeny. Nechcete se zabývat složitými věcmi? Potom využijte fullservice, což znamená vlastně práci na klíč. Stačí objednat, doladit detaily a pak ani nemusíte nijak asistovat, všechno už totiž hravě zvládneme. Zapůjčíme také potřebný obalový materiál, a to včetně dnes již legendárních krabic od banánů, do kterých se vejdou knížky, oblečení nebo různé maličkosti. Technik vypracuje nezávaznou cenovou nabídku. Přijmete ji? Výborně, doladíme detaily. Nevyhovuje vám? Nevadí, nic se neděje!

Připraveny jsou různé stěhovací vozy

Díky stěhování Neratovice si nemusíte dělat žádné starosti. Stěhovacích vozů je totiž připravena celá řada a vždy se využije ten, který je vhodný pro danou situaci. Křehké předměty balíme pečlivě a využíváme bublinkových folií. A jen tak mimochodem, nezapomeňte na lihovku a pečlivě popište krabice, abyste věděli, kde máte jaké vybavení a netápali pak v nové domácnosti. V našem vozovém parku jsou samozřejmostí skříňové nástavby, takže nábytek převezeme snadno a rychle.

Moderní vybavení urychlí každou práci

Počítáme s rudlíkem, máme připravené popruhy a spoustu stretch folie. Ve stěhování Neratovice totiž rozhodně nic nepodceníme! Lepicí pásky, speciální nářadí nebo různé další věci, všechno nám pak jde mnohem rychleji od ruky. Spěch je špatný rádce. Vše raději velmi pečlivě upevníme a zajistíme proti posunutí nebo pádu během přepravy.

Nebojíme se ani open space prostor

Máte velkou kancelář? Víme si rady i se stěhováním archivů nebo vyklízením různých skladů a větších prostor, takže si nás můžete objednat i na tyto práce. Stěhování Neratovice se umí přizpůsobit, ať už je poptávka vedená ze strany malé firmy nebo rodiny, která chce bydlet v novém bytě co možná nejdříve. To vše bez zbytečných nákladů, s možností zapůjčení obalového materiálu, jakýkoliv den v týdnu včetně svátků a víkendů. Pokud nemůžete ve čtvrtek, dohodneme se na jiný termín, vždy je to věc diskuze.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.