Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování nábytku

I na první pohled banální operace, kterou stěhování nábytku je, může při neodborné manipulaci končit poškozením nábytku. Toho jsme si plně vědomi a od počátku naší stěhovací praxe sahající do roku 1995 jsme stěhování nábytku vyladili k dokonalosti. Náš technik rád ZDARMA přijede na místo stěhování a připraví nezávaznou cenovou nabídku vč. harmonogramu prací.

Základní pravidla při stěhování nábytku

Při stěhování nábytku je velice důležité nábytek před zabalením na stěhování připravit. Tedy ze skříní vyndat police, zafixovat dveře a skříňky proti otevírání a vyndat všechny předměty, které nemohou při stěhování v nábytku zůstat. Každý kus nábytku balíme do stretch folie a pokud si to situace vyžaduje, používáme také další obalové materiály. Během stěhování nesmí dojít k ušpinění nábytku ani jeho poškození.

Stěhování nábytku bez starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Zajistíme demontáž i následnou montáž

Pokud je velké či těžké kusy nábytku nutno rozmontovat a následně smontovat, jsme plně vybaveni potřebným nářadím. Pokud budete službu demontáže/montáže nábytku potřebovat a víte to již dopředu, prosím oznamte toto našemu technikovi nebo kolegům na zákaznické lince. Při každém stěhování pracujeme bez zbytečného zdržování, ale vždy tak, abychom minimalizovali riziko poškození stěhovaného nábytku.

Stěhování skříní

S ohledem na rozměry skříně, její váhu a dispozice prostor, přes které skříň stěhujeme, se rozhodneme, zda provedeme demontáž. Pokud demontáž neprovedeme, skříň vždy vyklidíme, vyndáme poličky, zafixujeme dveře a skříň obalíme stretch folií nebo pro větší bezpečí folií bublinkovou. Náchylné k poškození jsou především rohy, těm věnujeme speciální péči.

Stěhování postele

Postele na nožkách a bez úložného prostoru nejčastěji stěhujeme v celku s vyjmutím roštu. Postele s úložným prostorem demontujeme a jednotlivé části zabalíme odděleně. Opět za použití stretch folie a bublinkové folie. Na místě vykládky vše zpětně smontujeme.

Stěhování gauče

Dle velikosti gauče provedeme rozložení a zabalení do stretch a bublinkové folie. Pokud se jedná o gauč s úložným prostorem, provedeme vyklizení úložného prostoru a zajištění pohyblivých částí. Po zabalení je gauč připraven na transport a je zabezpečen proti poškození.

Stěhování pohovky

U pohovek vždy vyprázdníme úložný prostor a zafixujeme pohyblivé části proti otevření. Pohovky ve většině případů demontujeme či rozkládáme, vše v závislosti na váze a velikosti pohovky. Jednotlivé části kvalitně zabalíme a přeneseme do speciálně upravených stěhovacích vozů.

Stěhování stolů

Dle velikosti stolu se rozhodneme, zda provedeme demontáž či nikoliv. Všechny šuplíky vyklidíme a zajistíme je proti pohybu. Dle typu stolu kombinujeme obalový materiál, u kancelářských stolů používáme nejčastěji stretch folie, u stolů se skleněnou desku například kombinujeme s bublinkovou folií. Při stěhování se vždy snažíme minimalizovat riziko poškození nábytku.

Stěhování židle

Židle bez ohledu na to zda se jedná o židle kancelářské či domácí, stěhujeme ve většině případů bez demontáže. Speciální péči věnujeme čalouněným částem, které balíme speciálně. V rámci balící služby vždy balíme každou židli zvlášť.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.