Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy

Rozhodli jste se změnit zaměstnání nebo chcete odejít zpátky do rodného města? Vzpomínky necháte za sebou a vydáte se vstříc něčemu novému? Pořízení nového bytu s sebou přináší i zabalení krabic, které budou pečlivě popsány lihovkou. To je ale jen první krok, kdo se postará o transport vašich věcí? Uděláte všechno na vlastní pěst a strávíte celý den stěhováním? Nebo svěříte tento úkol zkušeným profesionálům, pro něž je to skutečná denní rutina? Zvládneme stěhování malých garsonek, ale i pětipokojových bytů a rodinných domů. Stačí, když zadáte poptávku a upřesníte detaily. A pak už jen dohodneme společně datum, které se vám nejlépe hodí. Vše půjde opravdu hladce!

Stěhování Mníšek pod Brdy nabízí snadný recept

Nemáte tak velké auto, abyste tam naložili všechny své věci na jednu jízdu? Nevadí, naše pobočka stěhování Mníšek pod Brdy takový úkol hravě zvládne! Není důvod, abyste ztráceli čas i nervy akcí, kterou může zastat někdo jiný. S námi budete mít po starostech, stačí jedna návštěva technika, jenž prodiskutuje všechny okolnosti a nastaví plán na den D tak, aby vše dopadlo podle původních představ. Objednat si u nás můžete i stěhování kanceláře, skladu nebo dalších prostor, máme zkušenosti, které rádi využijeme.

Pečlivé balení je vždy samozřejmostí

Je na nás spolehnutí, balíme všechny předměty pečlivě a speciální pozor dáváme na křehké kousky. Stěhování Mníšek pod Brdy nabízí pečlivý servis, který může být spojen i s montáží nábytku nebo kuchyňské linky, usazením elektrospotřebičů a další důležitou prací. Poptávkový formulář přináší jednoduchou možnost, jak mít brzy po starostech. Proč byste měli jezdit vlastním vozem tam a zpět s plně naloženým kufrem? Dodávka naší stěhovací společnosti je připravena, aby tuto práci zastala mnohem efektivněji.

  • Chcete půjčit krabice? Není to problém, oblíbené banánové krabice máme vždy připravené.
  • Každý nábytek obalíme stretch folií. Dbáme na to, abychom nic nepoškodili, jsme vždy pečliví.
  • Řada pomůcek je k dispozici, bez popruhů se totiž stěhují objemná břemena jen velmi těžko.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Těžká břemena nepředstavují problém

Stěhování Mníšek pod Brdy zvládne také stěhování velkých postelí, gaučů nebo například skříní z masivu. Je třeba vyjmout rošt nebo vyklidit úložný prostor? Montáž a demontáž je u některých těžkých břemen nutností, s tím si však snadno poradíme. Stres, který jste zažívali při posledním stěhování, kdy jste se museli spoléhat jen na svůj kufr, můžete hodit za hlavu.

Připraven bude moderní vozový park

Máte před sebou jen garsonku? Nebo se chystáte přestěhovat open space kanceláře, kde je spoustu stolků, židlí a dalšího nábytku? Ve stěhování Mníšek pod Brdy počítáme s oběma variantami, stačí vše podrobněji popsat v kontaktním formuláři. Počítá se i se skříňovou nástavbou, která je připravena i na objemnější kusy nábytku, nechybí ani manipulační vozík, řada krabic a spoustu bublinkové fólie, díky níž bude převoz křehčích kusů domácího vybavení naprosto bezpečný.

Stěhování celé domácnosti rychle a levně

Nemusíte se o nic starat, díky stěhování Mníšek pod Brdy proběhne vše hladce a rychle, přestěhovat je možné malý domek nebo větší prostory. Profesionální služby vždy začínají bezplatnou prohlídkou technika, který prohlédne lokalitu a určí, jak bude celá akce probíhat. Přeprava těžkých břemen vám nemusí dělat starosti, přestěhovat se může i celá firma, na velikosti skutečně nezáleží. Transparentní ceník, více než dekáda plná zkušeností, snadná telefonická domluva, to jsou hlavní důvody, proč byste se měli obrátit na ostřílené profesionály, kteří se nezaleknou žádné stěhovací výzvy.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.