Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Mělník

Mělník

Hledáte snadnou cestu, jak přestěhovat svůj sklad nebo kancelář? Máme pro vás jednoduchý recept, který může začít vyplněním nezávazného kontaktního formuláře s podrobnostmi o celé plánované akci. Stačí návštěva našeho technika, který prohlédne vše, co budou mít stěhováci v popisu práce a doladí detaily. Chod vaší firmy nebude nijak narušen, je možné stěhovat i v době, kdy bude v plném provozu. Potřebujete víc vozů? Žádný problém, na tom se stačí domluvit, stejně tak si můžete objednat větší počet pracovníků, pokud víte, že dva nebo tři lidé zadaný úkol nezvládnou dostatečně rychle.

Stěhování Mělník je připraveno na všechny zakázky

Garsoniéra, 2+kk nebo větší byt? Není problém, naše pobočka stěhování Mělník si dovede poradit s celou řadou různých výzev. Stěhovací proces na etapy? Jistě, stačí se domluvit, stejně tak lze zajistit například odvoz starého nábytku na sběrný dvůr. Vyklízení archivu je také prací, kterou velice snadno zvládneme.

  • Rozmontujeme nábytek a zase ho složíme na místě, které určíte. Všechno půjde podle plánu.
  • V rámci fullservice stěhování se můžete spolehnout na vše. Nemusíte být vůbec přítomni.
  • Zapůjčení obalového materiálu je samozřejmost. Chcete prostornou banánovou krabici?

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Profesionální služby, na něž je spolehnutí

Máme svůj dlouhodobý kodex, který ctíme. Jednáme s klientem poctivě a bez dlouhých smluvních dodatků, vše je napřímo a férově. Ve stěhování Mělník jsou všechny přepravované věci pojištěny až do hodnoty 2 milionů korun. Zvládneme open space prostory, malé kanceláře, kde čeká klasická papírová kartotéka, jednoduše, se stěhováním nebudete mít žádné starosti. Disponujeme také profesionálním stěhovacím vybavením, máme přepravní vozíky, skříňovou nástavbu a velké množství obalového materiálu v každém voze. Díky rozmanitému vozovému parku se najde řešení, které vám bude plně vyhovovat.

Stačí se ozvat několik dnů dopředu

Neřešte všechno měsíc předem, zavolejte nebo napište, když chcete naplánovat stěhování Mělník třeba na příští týden nebo také na víkend. Přesně tak, pracujeme kdykoliv, bez ohledu na to, jaké je datum v kalendáři, tedy kromě jiného i ve státní svátek. Výslednou cenovku ovlivní i počet pater objektu nebo možnost výtahu, stejně tak i váha stěhovaných předmětů. Nezávaznou cenovku připraví náš technik, a to záhy poté, co k vám přijde na návštěvu. Stěhovací služby mohou být i bez větších starostí, brzy budete bydlet v novém!

Zvládneme i velmi těžká břemena

Laboratorní přístroje nebo klavíry, nic nepředstavuje velký problém! Ve stěhování Mělník si totiž poradíme i s předměty, jejichž váha výrazně převyšuje stokilogramovou hranici. Stačí to jen ohlásit dopředu, abychom se mohli správně připravit, a především měli k dispozici dostatek lidí pro transport takových předmětů.

Zkušenosti se stěhováním mimo ČR

Vše je pro nás výzvou, kterou chceme zvládnout. Máme bohaté zkušenosti a chceme je patřičně zužitkovat. Ve stěhování Mělník zaručujeme transparentní domluvu a přehledný ceník. Montáž či demontáž nábytku je pro nás snadným úkolem. A pokud budete mít nábytku opravdu hodně, lze jej až do smluveného termínu stěhování nechat v našich skladech. Prohlédněte si všechny naše reference, pracujeme v oboru už dlouhé roky a jsme připraveni vám vyhovět s každým přáním. Nemusíte spěchat, vše si pečlivě promyslete a napište v poptávkovém formuláři o všech důležitých detailech. Nejen v tomto případě totiž platí okřídlené úsloví. Čím podrobnější informace, tím lepší spolupráce!

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.