Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování klavírů

Stěhování klavíru je poměrně náročná činnost, před kterou byste měli dobře zvážit, zda se rozhodnete stěhovat klavír s pomocí přátel nebo využijte našich odborných služeb. Stěhování s pomocí přátel či známých bude jistě levnější než stěhování od odborné firmy, ale je nutné počítat také s tím, jak budete řešit škodu v případě neodborného převozu či poškození klavíru při stěhování.

Stěhování klavíru je u nás pojištěno až do výše 2 000 000 Kč

Se stěhováním těžkých břemen máme mnohaleté zkušenosti a především jsme vybaveni špičkovou technikou, která nám stěhování zjednodušuje a minimalizuje riziko poškození klavíru. Ceny stěhování klavíru navíc nejsou vysoké a nejsme nijak omezeni hmotností.

Ceník stěhování těžkých předmětů (nad 100 kg) Patro nebo 20m donášky
od 90 do 199 kg 1 190 Kč 250 Kč
od 200 do 299 kg 1 990 Kč 350 Kč
od 300 do 399 kg 2 990 Kč 550 Kč
od 400 do 499 kg 3 990 Kč 850 Kč
nad 500 kg individuálně

Příklad: Stěhování piána o hmotnosti cca 150 Kg z přízemí do 1. patra vyjde na 2190 Kč (1190 Kč paušální poplatek + 250 Kč za jedno patro + 750 Kč/hod za dva pracovníky s vozem do 15m3).

Těžká břemena stěhujeme od roku 1995

Za dobu našeho fungování jsme se setkali již s mnoha případy stěhování těžkých břemen, kde jsme si museli poradit s manipulací s břemenem v úzkém prostoru, vysokou váhou břemena či jsme byli povoláni na zakázku, kde konkurence selhala. Často si nás jako specialisty na stěhování těžkých břemen objednávají i menší či méně specializované stěhovací firmy z celé ČR. Klavíry, piana, kopírky či trezory patří v našem portfoliu mezi nejčastěji stěhovaná těžký břemena. Stěhujeme ale také významně těžší přístroje, například přístroje laboratorní, medicínské či stroje výrobní.

Cenovou nabídku vypracujeme ZDARMA

Máte-li zájem o cenovou nabídku na stěhování klavíru či jiného břemena, kontaktujte nás a dohodneme se na termínu prohlídky. Náš technik za Vámi bezplatně dorazí zakázku zhodnotit a na základě zjištěných informací zdarma zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Dále se dohodneme na termínu stěhování a sestavíme harmonogram stěhování. V mnoha případech stěhujeme kromě klavíru také další nábytek či elektroniku, tedy určení postupu a sledu prací je velice důležité především pro úsporu vašich financí.

ZAJISTÍME STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Jaký je postup při stěhování klavíru

Před zabalením do bublinkové fólie z klavíru odmontujeme nohy a následně také pedály. Pro lepší manipulaci je většinou nutné klavír naklonit na bok a následuje samotné stěhování. K tomu využíváme speciální stěhovací vozík, pokud podmínky jeho použití nedovolují (například stěhování po schodech), je břemeno stěhováno ručně specialisty naší společnosti. K převozu máme speciálně uzpůsobené stěhovací vozy, které disponují polstrováním, hydraulickou plošinou a na převoz je klavír kvalitně zafixován. Na cílové místo klavír nastěhujeme, odbalíme a smontujeme.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.