Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Jílové u Prahy

Jílové u Prahy

Máte před sebou náročnou výzvu v podobě začátku v novém městě? Chystáte se změnit adresu a také zaměstnání? Bude to obtížné pro celou rodinu, to je už teď jisté. A kdo vyřeší otázku, která je spojená se stěhováním? Nabízí se cesta, při které oslovíte odborníky na tuto problematiku a budete mít po starostech. Stěhovací proces nemusí být náročný a plný otazníků. Náš technik přijde na návštěvu až k vám na adresu a společně doladíte detaily celé akce. Fullservis stěhování je odpovědí pro všechny, kteří jsou při podobných událostech nervózní. Nebudete se totiž muset o nic starat, vše lze zařídit podle domluveného harmonogramu.

Stěhování Jílové u Prahy a spoustu zkušeností

Každá zakázka je pro nás výzvou. Naše pobočka stěhování Jílové u Prahy se těší na vaše zavolání. Nebo raději nejdřív píšete? Bude připravený krátký formulář, v němž specifikujete své základní požadavky, uvedete adresy a další důležité věci. Problém nepředstavuje objemný nábytek nebo daleká cesta. Stěhované věci jsou pojištěné až do výše dvou milionů korun, můžete tedy být naprosto v klidu. Nábytek s váhou nad 100 kg se dá přestěhovat na počkání, stačí to sdělit dopředu, abychom s podobným scénářem počítali. V poptávce nesmí chybět ani specifikace patra objektu, ve kterém nyní žijete nebo v němž se nachází vaše nové bydlení a informace, zda je nebo není k dispozici výtah. Pokud není, nic se neděje. Toto sdělení usnadní přípravu na den D, což je v zájmu obou stran.

Rychlá akce i pro velké rodinné domy

Nečekejte zbytečně, než budou mít konečně čas vaši známí, ve stěhování Jílové u Prahy se umíme dohodnout rychle a věcně. K dispozici je velký vozový park, který se vždy přizpůsobí aktuální situaci. Stěhujete garsoniéru nebo menší kancelář? Pak vyrazí menší auto. Pokud jde o větší prostory, bude tomu odpovídat velikost dodávky. Dostatek balicího materiálu je samozřejmostí, všechny křehké věci, jako je například porcelánový servis, si zaslouží bublinkovou folii. Na co dalšího se ještě můžete spolehnout?

  • Krabice na stěhování si můžete půjčit. Máme je pro klienty připravené ve velkém množství.
  • Nezávaznou kalkulaci ceny dostanete po návštěvě technika, stačí specifikovat poptávku.
  • Stěhování probíhá každý den v týdnu. Lze se proto snadno domluvit i na víkendový termín.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Dočasné uskladnění nábytku je možné

Stěhování Jílové u Prahy zahrnuje komplexní služby. Počítá se i s variantou, kdy bude náš klient potřebovat uskladnění nábytku, a to i na delší dobu. Počítá se i s těžkými břemeny, jako jsou klavíry nebo trezory a další. Pokud vás zajímá cenová hladina, prohlédněte si aktuální ceník a budete mít lepší představu. Montáž nábytku, vyklízení nemovitosti, prodej krabic od banánů nebo šatních boxů na stěhování, domluvit se dá prakticky na všem.

Dům, byt, ale také chata

Můžete si objednat různé zakázky, vše je věcí jednání. Stěhování Jílové u Prahy je sázkou na spolehlivost a dlouholetou tradici, která je spojená také s kvalitními referencemi. Objednat si můžete také vyklízení bytů a pozůstalostí, k dispozici je stěhování open space prostor, kde je spoustu stolů a židlí. Dům, byt, chata, vše, co si zamanete, stěhovat lze kdykoliv.

Pojištění je připraveno zdarma

Všechny přepravované věci budou pojištěny proti poškození, taková je základní nabídka u nás, ve stěhování Jílové u Prahy. Pokud to bude zapotřebí, domluvíte se s námi nejen česky, ale také v angličtině. Stěhovat se můžete i bez stresu a v novém bytě si nebudete připadat jako v nějakém skladišti. Stěhovací proces čeká v životě snad každého, proč si na něj nepozvat odborníky, abyste ušetřili čas i nervy?

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.