Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Jesenice

Jesenice

Nechcete prožívat zbytečný stres a čekání, když plánujete změnu bydliště? Chcete přestěhovat firmu za plného provozu? U nás ve stěhování Jesenice máte k dispozici široké možnosti, celý plán si lze snadno vyladit. Profesionální tým stěhováků je připraven, flexibilita je zaručena. Stačí zadat poptávku a blíže se informovat. Po návštěvě technika přímo na místě dostanete cenovou kalkulaci, abyste měli maximální přehled. Pak už zbývá jen najít vhodný termín. A mimochodem, může to být také neděle. Stěhujeme totiž bez ohledu na to, zda je právě běžný pracovní den nebo víkend.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Moderní vozový park je výhodou

Chcete se vydat do nového života rovnýma nohama? Ve stěhování Jesenice jsme připraveni, abychom vám maximálně pomohli. Nábytek balíme do stretch folie, počítáme i s větším množstvím banánových krabic, které se vám hodí na různé menší věci. Vozový park je k dispozici, skříňová nástavba je dnes už samozřejmostí. Přeprava těžkého a objemného nákladu tak nepředstavuje problém. Snad jen jednu věc bychom měli dodat, zadejte nám takovou informaci rovnou do poptávky. Připravíme se, aby vše proběhlo tak, jak má! Co všechno můžeme zařídit?

  • Přestěhujeme kanceláře, nevadí nám nábytek se sklem nebo velké skříně a plné kartotéky.
  • Máme spoustu zkušeností se stěhováním garsonek, rekreačních objektů i rodinných domů.
  • Všechny předměty, s nimiž budeme manipulovat, jsou pojištěny do hodnoty 2 milionů korun.

Stačí zadat dvě konkrétní adresy

Poptávkový formulář je krátký a vyplníte jej doslova za několik minut. Specifikujete celou akci, zadáte dvě adresy, které budou naši pracovníci potřebovat a pak už si jen zavoláme, abychom si upřesnili konkrétní termín. Je nutná montáž nábytku? Máte v plánu stěhování objemnějších břemen nad 100 kilogramů? Specifikujte vše do poptávky a společně už najdeme cestu. Stres nechte na vedlejší koleji, řešte papírování spojené se zahájením další životní etapy. Díky fullservice stěhování ani nemusíte u celé akce být, jen si po dokončení vyzvednete klíče. Stěhovat lze v pondělí, v pátek nebo i v sobotu a v neděli, případně ve sváteční dny. Záleží, jak se vám to hodí! Pokud bude volný termín, lze snadno vyhovět klientovu přání.

Budete chtít uskladnit nábytek?

Možná tu bude ještě pár dnů, kdy se zařizují formality, a ještě nebudete bydlet v novém bytě. S tím ve stěhování Jesenice počítáme! Máme k tomuto účelu připravené prostorné sklady, kde si zatím váš nábytek odpočine. Stěhovací proces čeká snad alespoň jednou v životě každého člověka, stejně tak se do nového stěhují i firmy, kanceláře a jiné provozy. Pokud máte jen malý kufr klasického osobního auta, byla by chyba jet desetkrát přes celé město. Spotřeba paliva, stres, čas navíc, to vše jsou mínusy. Proč nenechat stěhovací proces na profesionálech s dodávkou, kteří pojedou jen jednou? Navíc nemusíte spěchat. Stěhovákům popíšete všechny detaily, upozorníte je například na to, že v novém bydlení chybí výtah a že budou nosit věci do třetího patra budovy. Nebo máte na srdci něco jiného?

Masivní skříň, klavír nebo různý nábytek

Pečlivě naplánovaný scénář je základ úspěchu! Ve stěhování Jesenice jsme připraveni na různorodé poptávky a nebojíme se žádné výzvy. Máme totiž dlouholeté zkušenosti i s mezinárodním stěhováním. Stačí jen jedna návštěva technika, kde proberete vše, co je opravdu podstatné a klíčové. Proč zažívat zbytečný stres? Jde to také jednoduše, zvláště pokud se svěříte do rukou zkušených profesionálů!

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.