Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování firem

Stěhování firem patří podobně jako stěhování bytů mezi nejčastější služby, které pro klienty realizujeme. Ročně přestěhujeme stovky firem a to nejen v rámci Prahy, stěhujeme po celé ČR, EU i mezinárodně. Samozřejmostí je zákonné pojištění, které máme zřízeno nadlimitně do výše 2 mil. Kč.

Šetříme náklady za stěhování

Úspěšnost každého stěhování, spočívá v sestavení kvalitního harmonogramu prací. Právě návaznost jednotlivých činností je v mnoha případech klíčovým faktorem, který určuje finální cenu stěhování. Náš technik je schopen provést bezplatnou osobní konzultaci, sestavit položkový rozpočet a stanovit harmonogram tak, aby byla zajištěna ideální návaznost činností spojených se stěhováním.

Zajistíme stěhování firem bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Zapůjčíme obalový materiál

Stěhování firem je častokrát spojeno s potřebou enormního množství obalového materiálu a stěhovacích krabic. Jak obalový materiál, tak krabice Vám rádi zapůjčíme. Vše lze vyzvednou osobně, případně se s námi dohodnout a potřebné dovezeme přímo na místo stěhování. Samozřejmě jsme schopni zajistit také kompletní zabalení a následné rozbalení stěhovaných předmětů.

Zajistíme demontáž a montáž nábytku

Kancelářské stoly, skříně, regály a další časté vybavení firem pro Vás rádi rozložíme do stavu vhodného ke stěhování a po nastěhování do nových prostor provedeme následnou kompletaci. Naši technici jsou schopni zajistit také odpojení elektroniky a případné zpětné odborné zapojení.

Vždy si poradíme

 • Špičkově proškolený profesionální tým
 • Kvalitní stěhovací vybavení
 • Víkendy a svátky pro Vás bez příplatku
 • Práce nás baví a zbytečně se nezdržujeme
 • Nezaskočí nás ani speciální požadavky
 • Zajistíme ekologickou likvidaci potřebného
 • Stěhování v noci či o víkendu? Žádný problém!

  Stěhování firem často podléhá speciálním požadavkům ze strany klienta a my se snažíme těmto požadavkům maximálně vyhovět. Jsme tedy plně přizpůsobeni stěhování o víkendech, svátcích i stěhování v nočních hodinách. Firmy jsme schopni stěhovat za provozu i na etapy dle zadání klienta.

  Nebojíme se ani těžkých břemen

  Vybavení firem často obsahuje trezory, kopírky, či jiná zařízení podléhající speciálnímu zacházení či speciálnímu stěhovacímu vybavení. I pro tyto případy jsme špičkově vybaveni. Stěhujeme laboratorní zařízení, tiskařské stroje, lisy i výrobní a obráběcí stroje. Stěhování se věnujeme od roku 1995 a za dobu naší praxe jsme se setkali s mnoha velice speciálními zakázkami vyžadujícími sofistikovaná řešení.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.