Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Český Brod

Český Brod

Máte doma klavír nebo velké skříně po babičce? Stěhovací proces se kvůli tomu rozhodně nemusí stát noční můrou. Přestěhovat lze i velkou kancelář ve firmě s desítkami zaměstnanců, vše je věcí domluvy. Stačí vyplnit krátký poptávkový formulář, v němž uvedete všechny detaily a specifikujete obě klíčové adresy, stejně jako množství přepravovaného těžkého nábytku. Bude to bez starostí a dlouhého čekání. Navíc, dohodnout se lze každý den v týdnu, protože stěhování s námi probíhá i o víkendech nebo během svátků. Nemusíte si kvůli němu brát dovolenou v zaměstnání. A díky fullservice službám ani není nutné, abyste byli fyzicky přítomni, záleží tedy na vás.

Stěhování Český Brod a široký vozový park

Nejde o náročný úkol, pokud se svěříte do rukou profesionálů, budete potěšeni rychlostí, s jakou budou postupovat stěhovací práce. Naše pobočka stěhování Český Brod je připravena na různé výzvy a bude si vědět rady i s nestandardními požadavky. Problém nepředstavuje pianino ani trezor, počítá se s elektrospotřebiči nebo keramickými vázami, které jsou obecně velmi křehké. Kvalitní obalový materiál zajistí, že nedojde k nehodám. Ve hře může být malá garsonka, ale i rozlehlá rezidence nebo firemní areál, sklad a další velké prostory. Představu o cenové hladině za veškeré služby budete mít hned poté, co technik prohlédne místo a posoudí náročnost prací. Nemůže si firma dovolit přerušit provoz? Nevadí, stěhovat lze za plného provozu, eventuálně si objednat noční stěhování s příplatkem.

K dispozici je široká nabídka služeb

Můžete si objednat vyklízení bytů nebo pozůstalostí, ale také stěhování vašeho 3+kk, kde je několik kusů velmi objemného nábytku. Ve stěhování Český Brod jsme na takové poptávky velmi dobře připraveni. Každý kus nábytku bude zabalený do stretch folie, pokud to budete potřebovat, můžeme vám zapůjčit klasické banánové krabice, které už k moderním stěhovacím akcím neodmyslitelně patří.

  • Členové našeho týmu jsou profesionálové. Rychlá reakce na změny je zde samozřejmost.
  • Moderní vozový park se skříňovou nástavbou je připraven. Stačí jen kvalitní obalový materiál.
  • Zkušenosti se počítají! Umíme stěhovat rodinné domy, open space prostory i menší byty.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Montáž a demontáž nábytku je samozřejmostí

Skříně, poličky, ale také elektrospotřebiče. Počítá se s tím, že se takový předmět nejen převeze, ale také vhodně umístí. Montáž a demontáž nábytku je bez problémů, stěhování Český Brod nabízí širokou formu asistence pro všechny domácnosti. Vyndat police ze skříně, fixovat dveře proti otevření, to jsou věci, které nelze podcenit. Cílem je maximální bezpečnost při přepravě, nábytek se nesmí nijak poškodit. Máte doma nábytek, jehož váha přesahuje stokilogramovou hranici? Žádné obavy, s tím si hravě poradíme. Stačí dát vědět dopředu!

Pojištění všech stěhovaných věcí

Všechno, co naložíme do dodávek, bude automaticky pojištěné, a to až do hodnoty dvou milionů korun. Ve stěhování Český Brod dbáme na každý detail, pokud má stůl skleněnou desku, nestačí jen stretch folie. Ano, případným nárazům a otřesům dokáže adekvátním způsobem čelit jenom folie z bublinek.

Jak často se dnes stěhujeme?

Je pravdou, že stěhování Český Brod nevyužijete každý den. Možná se ozvete jen jednou za celou dekádu. Není proto vhodnější, když tyto služby svěříte profesionálům, doladíte s nimi detaily a pak už budete bez starostí? Zbytečný stres nemá smysl, jet desetkrát za den s plně naloženým kufrem po známé trase není nutné. Jeden stěhovací vůz totiž pojme všechny věci, které budou spoluutvářet váš nový domov.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.