Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Stěhování Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Chystáte se odejít z rodného města, čeká na vás první vlastní bydlení? Míříte za novou pracovní příležitostí? Nebo chcete odstěhovat firmu, která zažívá velkou expanzi a potřebuje mnohem větší prostory? Spolehnete se na léty prověřené stěhováky, jejichž profesionální přístup je doložen velkým počtem referencí? S dohodou nemusíte spěchat, není nutné se nám ozvat týdny dopředu. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář nebo zavoláte několik dnů před plánovaným stěhováním a pak už vše doladí technik na místě. Dostanete i cenovou nabídku a domluví se podrobný rozvrh všech prací, které přicházejí v úvahu. Jednoduše a zcela bez zbytečného stresu!

Minimum administrativy a rychlá práce

Naše pobočka stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav si poradí s každou nadcházející výzvou. S celým stěhovacím procesem je spojená jen minimální administrativa, před samotným zahájením je nutná jen návštěva technika, který prohlédne místo, kde se bude začínat a doladí všechny potřebné detaily. Poptávka může být hodně různorodá. Stačí, když specifikujete obě adresy, zmíníte, zda bude nutná montáž a demontáž nábytku nebo připravíte stěhováky na objemnější břemena s váhou nad 100 kg.

  • Fullservice stěhování. Nemáte čas, abyste byli u toho? Nevadí, tohle je objednávka na klíč!
  • Nábytek bude obalený stretch folií. Přepravované věci jsou pojištěné až do 2 milionů korun.
  • Zapojení spotřebičů nebo montáž nábytku? Nehledejte nic v návodu, spolehněte se na nás!

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlídnut sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Stres už rozhodně nebude mít šanci

Obáváte se toho, že něco nezvládnete? Nechcete si zašpinit kufr nebo jezdit neustále tam a zpět? Nechte všechno na profesionálech! Ve stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav nabízíme dlouholeté zkušenosti s tímto oborem a přátelský přístup. A také práci o víkendech a svátcích bez příplatku, stěhovat lze totiž bez ohledu na kalendář. Spolupráce je možná po všech sedm dnů v týdnu, datumovka o ničem nerozhoduje. Náš profesionální tým je připraven, aby vyhověl vašim požadavkům.

Stačí vyplnit poptávkový formulář

Město, ulice nebo patro, to jsou naprosto zásadní informace, které potřebujeme k naší další práci. Důležité je také, to, zda bude k dispozici výtah. Stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav se plně přizpůsobí situaci, ale je nutné mít dopředu plán, přesný harmonogram, z nějž se poté bude vycházet. A kolik pracovníků budete potřebovat? Některé zakázky zvládne jeden pracovník, jiné si vyžádají spolupráci početnějšího kolektivu, zvláště pokud půjde o těžší a objemnější břemena nebo velké sklady.

Vyklízení sklepu nebo půdy bude hračkou

Jde o prostory, kde už dlouho nikdo nežije? Ve stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav se postaráme i o sklepy, půdy nebo provozovny, které čeká úplně nový úděl. Starý nábytek nahradíme novým, poradíme si s ekologickou likvidací, vyklidíme jakoukoliv pozůstalost. Stačí zavolat nebo vyplnit poptávkový formulář, v co nejkratší době se vám ozveme!

Potřebujete si zapůjčit krabice?

Pokud nemáte své osobní věci kam skládat, u nás ve stěhování Brandýs nad Labem – Stará Boleslav si lze dohodnout zapůjčení banánových krabic. Jde o praktické věci, které se v životě výborně osvědčí a zná je důvěrně snad každý, kdo se někdy stěhoval. Bublinková folie je nutností pro křehké věci, jinak hrozí, že se porcelán nebo sklo při manipulaci rozbije. Klademe proto maximální možný důraz na pečlivé balení, víme, že citová hodnota některých věcí je prostě nenahraditelná. V každém případě jsme pojištěni. Ano, všechny svěřené věci jsou předmětem pojištění, a to až do hodnoty 2 milionů korun.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.