Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Špičkové a okamžité řešení problému s uskladněním pomocí haly

Občas se stane, že je třeba uskladnit více materiálu, než kolik umožňuje současná kapacita. Případně se může jednat o sezónní problém, jako je tomu v případě zemědělské sklizně. Plachtové haly mohou pomoci ale i při společenských akcích, na veletrzích či při jiných příležitostech, kdy je potřeba z důvodu povětrnostních podmínek poskytnout prostor pod střechou.

Řešení provizorní ale i na stálo

Plachtové haly mají mnoho výhod a mnoho možných použití. Hodí se tam, kde by nestálo za to stavět dům, případně by to bylo neekonomické, časově náročné či by bylo potřeba velice komplikovaně zařizovat stavební povolení.

Navzdory tomu, že se jedná o rychle smontovatelné obloukové haly, mohou být použity jak na krátko, tak ale i téměř na stálo. Montované haly jsou navrženy tak, aby byly stálým řešením, které dokáže odolat všem typům povětrnostních podmínek.

Jednotlivé typy plachtových obloukových hal

Kromě již zmíněných montovaných obloukových hal jsou k dispozici i jiné typy. Pokud se jedná opravdu pouze o provizorní řešení, kdy navíc hala nebude stát na příliš pevném podloží, je lepší vybrat si samonosnou halu. Další oblíbenou možností jsou mobilní plachtové haly, které jsou zcela ideální v případě častějších přesunů.

Obloukové haly jsou dále k dostání ve variantě Ekonomik či Top a je také možné si vybrat mezi obloukovou střechou či sedlovou. Haly mohou také být potisknuty firemním logem.

Je lepší koupit či pronajmout?

I když se jedná o variantu, která je výrazně dostupnější než stavba domu, i tak se jedná o vyšší částky, které někteří budou investovat jen váhavě, především pokud ještě s plachtovými halami nemají žádné zkušenosti.

Obloukové plachtové haly

Ideální variantou je v tomto případě jejich pronájem, který je možný, pokud jsou plachtové haly typu Ekonomik a mají-li typické rozměry. Pokud by zákazník byl s halami poté spokojen a jejich vlastnictví by zvažoval, je možné je odkoupit za velice výhodných podmínek, kdy půjčovné bude od celkové ceny odečteno.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.