Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Půjčovna dodávek Brno je spolehlivým řešením v každé situaci

Ještě před 25 lety bychom autopůjčovny hledali jen těžko. V současné době nám ale trh služeb nabízí úplně jiné řešení. Automobilová doprava dnes představuje pevný článek dopravní infrastruktury a tak je jejich využití všestranné. V průmyslu, v obchodě, ve výrobě, ale i v osobním životě. Právě přeprava materiálu, ale i osobní přeprava představuje především spolehlivou dopravu. Bez ní bychom si asi ani život a práci neuměli představit. Co ovšem dělat v případě, že takový vůz nemáme nebo se nám náhodou porouchal? Odpovědí je půjčovna dodávek Brno.

Půjčovna dodávek Brno a co můžeme od ní jako zákazník očekávat

Autopůjčovny jsou v posledních letech velmi žádanou službou pro všechny. Proto je poptávka po těchto službách stále větší. Nový vůz stojí větší finanční částku a tak se například začínající podnikatelé mohou o tyto služby autopůjčoven opřít.

půjčovna dodávek Brno

Krátkodobý pronájem nebo ten dlouhodobý, který nabízí také půjčovna dodávek Brno

Pokud máme v plánu se o víkendu stěhovat nebo pokud jsme se rozhodli, že konečeně opravíme střechu na naší chalupě, budeme potřebovat užitkovou dodávku a můžeme si ji zapůjčit jen na víkend nebo na týden, což představuje krátkodobý pronájem. Ten dlouhodobý je pro ty, co mají v plánu využít vozidlo na daleko delší dobu než je týden. Dlouhodobý pronájem automobilu je rychlé a snadné řešení dopravního problému a je to výhodné pro ty, kteří potřebují vlastní auto, zejména ke své práci. Jde v podstatě o živnostníky, kteří s podnikáním teprve začínají a nevlastní zatím svůj vůz. Půjčení auta, které nabízí půjčovna dodávek Brno, je příležitost využít technicky spolehlivou dopravu po dobu, kdy vůz budeme potřebovat.

Jaké jsou výhody pronájmu vozidel

Hlavní výhoda zejména dlouhodobého pronájmu spočívá v tom, že veškeré náklady na servis a údržbu automobilu se snižují pouze na nákup pohonných hmot a placení za parkování. Všechny technické aspekty a spolehlivost vozidla jsou pečlivě kontrolovány autopůjčovnou. Je to především povinné ručení nebo jiné pojištění vozu, servis vozu a podobně.

půjčovna dodávek Bro

Nabídka vozidel je široká

Pokud máme zájem o zapůjčení jakéhokoliv vozidla, můžeme si být jisti, že si určitě vybereme. Půjčovna dodávek Brno nabízí široký výběr různých typů vozidel pro různé situace. Najedme zde vozy světových značek, různé typy vozidle a pro různé příležitosti. Pokud tedy jako soukromá osoba potřebujeme luxusnější vůz, protože chystáme svatbu svého syna, můžeme si vybrat mezi těmi prestižnějšími vozy. Tady ale musíme počítat také s tím, že jejich cena bude vyšší.

Autopůjčovny také nabízejí vozy, které jsou potřeba k přepravě osob. Jsou to multivany, které pojmou až 8 osob a využít je mohou třeba malé firmy, které potřebují přepravit své zaměstnance na školení. Tyto vozy mají i dostatečně velký zavazadlový prostor, takže jsou vhodné i pro početnější rodinu, se kterou se chystáýme na rodinný výlet nebo na dovolenou.

Jako podnikatel nebo malá firma, která potřebuje přepravit zboží k zákazníkovi si můžeme pronajmout užitkové vozy, ty mohou být plachtové, skříňové nebo dokonce chladící.

Jaké podmínky musíme splňovat

Musíme mít samozřejmě platné doklady, jako je řidičský průkaz, platný občanský průkaz a musíme počítat s vratnou kaucí. V určitých případech vyžadují půjčovny věk řidiče nad 23 let a jeho praktické zkušenosti jsou zhruba 2 roky.

 

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.