Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Moderní a kvalitní vozy – to je autopůjčovna Brno

Hlavním a pevným článkem dopravní infrastruktury je především automobilová doprava. Lidé se bez vozidel dnes jen těžko obejdou a jinak tomu není ani v průmyslu a jiných odvětvích. Vozy jsou potřeba také v turistickém ruchui v soukromém životě. Autopůjčovny, stejně jako autopůjčovna Brno nabízí svým klientům spolehlivé služby, mezi ně patří samozřejmě krátkodobý a dlouhodobý pronájem.

Dlouhodobý pronájem je výhodný

Dlouhodobý pronájem, který nabízí i autopůjčovna Brno, je jednou z nejzajímavějších možností financování vozidel na trhu. Díky této službě mohou zákazníci předem stanovit náklady na provoz vozidla. To je velmi důležité z hlediska podnikání. Pokud se shrnou veškeré náklady spojené s provozem vozidel, ukáže se, že jsou nepřiměřené tomu, co zákazník platí při pronájmu. Významnou a stále často podceňovanou součástí výpočtu efektivity pronájmu je stanovení konečné hodnoty. Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců, což je velmi výhodné zejména pro začínající živnostníky a podnikatele, kteří ještě nemají svůj vlastní vůz. Jde v podstatě o operativní leasing, kdy se měsíčně platí stanovená částka a tak má člověk přehled o výdajích. Zákazníci, kteří si pronajímají vozidla, které nabízí i autopůjčovna Brno, se mohou vždy spolehnout na kontrolované automobily, které budou v případě dlouhodobého pronájmu po uplynutí doby uvedené ve smlouvě nahrazeny novými.

Při pronájmu vozidel je třeba pamatovat také na péči o vozidlo. Někteří zákazníci se obávají dodatečných nákladů v případě poruchy nebo poškození vozidla. Rozdíly mezi pronájmem a leasingem nejsou tak velké. V obou případech je třeba se starat o vozidla, protože v okamžiku jejich návratu je stanoven stupeň normativního a nadměrného opotřebení.

Výhody pronájmu vozidel

Někteří zákazníci stále nejsou přesvědčeni o výhodách pronájmu vozidel. Pokud se však podnikatel pokusí komplexně vypočítat celkové náklady na používání automobilu spolu s prodejní hodnotou ojetého vozu, dříve či později si jistě všimne finančních a organizačních výhod této možnosti financování nákupu a údržby vozidla. Další výhodou v tomto případě je časová nezávislost. Zákazník má vozidlo k dispozici po celou dobu pronájmu a není na nikom závislý. Ovšem jsou ještě jiné výhody, které mohou rozhodování, zda si zapůjčit vozidlo či nikoliv, trochu urychlit. Je to především pravidelný servis a s tím rovněž spojená výměna pneumatik, také povinné ručení nebo jiné pojištění vozu, to všechno jsou náležitosti, které jsou s provozem vozidla spojené. V případě pronájmu je to ale autopůjčovna, která nese za tyto náležitosti zodpovědnost.

Co lze očekávat od autopůjčoven

Autopůjčovny, stejně jako autopůjčovna Brno, nabízí spolehlivé služby, které mají zákazníkům jistě co nabídnout. Vozový park takových autopůjčoven nabízí prověřené a bezpečné vozy všech světových značek od ekonomické třídy přes bussiness třídu až po luxusní vozy, které představují prestiž. Rezervaci vozidla lze provést pomoci rezervačního systému, který má každá firma na svých webových stránkách. Nejen klient, ale zejména pracovníci autopůjčovny mají přehled o tom, jaké vozy jsou zrovna k dispozici.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.