Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Je potřeba vymalovat byt či komerční prostor?

Ačkoli to nikdo nedělá rád, tak malování jednou za čas je nezbytné a prospěje jak obytným, tak i komerčním a průmyslovým prostorám. Proč se tentokrát nesnažit o vymalování vlastními silami, ale naopak zajistit si služby od profesionálního podniku Malíři Praha? Pokud jste se nastěhovali do nového domu, bytu či kanceláře, mělo by vymalování být vždy první činností, kterou uděláte než smontujete stěhovaný nábytek.

Malování bytů a pokojů před stěhováním

Ač by se mohlo zdát, že se jedná o jednoduchou aktivitu, správné vymalování je ve skutečnosti komplikovanější a určitě je využití profesionální firmy dobrým nápadem, který dokáže usnadnit život

Malíři Praha dokáží nabídnout širokou paletu služeb od úpravy stěn tak, aby je bylo možné vymalovat a barva na nich vydržela, zajištění nábytku a podlah proti škodě a postarají se i o závěrečný úklid. Neméně důležité pak jsou i poradenské služby, kdy díky mnohaletým zkušenostem mohou doporučit barvy, které dokáží podtrhnout všechny kvality daného interiéru.

malířství Praha

Malování průmyslových prostor před stěhováním

Další oblastí, kde si již téměř žádný klient nevystačí se svépomocí je malování průmyslových prostor. Malíři Praha se rádi zhostí i tohoto úkolu a pomohou aplikovat takové nátěry, které si daný prostor vyžaduje. Ať už jste svoje podnikání přestěhovali do malé kanceláře nebo do velké haly, odborní malíři si dokáží se vším poradit.

Bezpečnostní normy mohou ukládat protipožární či termoizolační nátěry, případně může být potřeba místnost ošetřit protiplísňovým anebo antibakteriálním nátěrem. Žádný z nich není problém. V případě nejistoty je možné požádat i o bezplatnou první návštěvu technika.

Proč si nechat vymalovat od profesionálů?

Dlouholeté zkušenosti jsou zcela nenahraditelné. Příprava stěny tak, aby opravdu správně přijala danou malbu či nátěr vyžaduje více úkonů. Malíři Praha se postarají nejen o seškrábání předchozího nátěru, zatmelení veškerých nerovností a použití penetračních nátěrů, díky kterým barva doopravdy přilne.

Neméně oceňovaným je fakt, že se vždy jedná o komplexní balíček služeb, takže místnosti jsou vždy odevzdávány uklizené a připravené k nastěhování.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.