Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Finská sauna postavená na míru

Milujete pravidelné saunování? Rádi byste se saunovali v kteroukoliv denní či noční dobu? Uvažovali jste o výstavbě domácí finské sauny? Hledáte spolehlivého dodavatele? Nevíte jak sounu dovézt? Využijte stěhovací firmu!

Finská sauna společnosti Saunaproject vyniká maximální kvalitou provedení a minimální údržbou. Využíváme výhradně prvotřídní dřevo světové kvality a veškeré díly jsou ručně zpracovány našimi zkušenými truhláři. Nabízíme kompletní služby od návrhu designu až po montáž, záruční a pozáruční servis a prodej veškerého příslušenství a doplňků v našem přehledném internetovém obchodě. Naše finská sauna je k dispozici také jako stavba svépomoci. Stačí si u nás zakoupit potřebný materiál a manuály pro smontování.

Zdravotní benefity

Jaké přednosti finská sauna nabízí? Proč si ji pořídit? Pravidelným saunováním si člověk zejména upevní vlastní zdraví a jako bonus ozdraví i duši. Uleví se vám od napětí a každodenního stresu a zlepšíte si prokrvování končetin, orgánů a pokožky. Pobyty ve finské sauně mají pozitivní vliv na pocit bolesti, nastartují vyplavování toxinů z těla a zpomalují stárnutí. Díky endorfinu, který se při saunování vyplavuje do těla, se vám také zlepší nálada a uleví od slabší deprese.

finská sauna

Finská sauna na míru

Máte netypický dům či prostory? Potřebujete venkovní saunu na zahradu či dvorek? Neváhejte a obraťte se na nás. Nebojíme se úzkého schodiště, tmavých sklepů ani dlouho nepoužívané půdy. Pracujeme v jakémkoliv prostředí a navrhneme vám finskou saunu doslova na míru. Provedeme vás celým procesem, doporučíme vhodné materiály a jejich kombinace s našimi doplňky a vytvoříme originální design podle vašeho vkusu a na klíč vašemu bydlení.

Jak na správné saunování

Jaká pravidla vyžaduje tradiční finská sauna? Jak se v ní saunovat? Především je třeba sledovat teplotu a vlhkost. Teplota by se měla pohybovat v rozmezí 90 a 100 stupňů Celsia a vlhkost je nejlépe udržovat na 20 %. V sauně strávíme tak 5 až 15 minut, nováčci pro začátek spíše méně. Před vstupem se osprchujeme a omyjeme mýdlem a pečlivě osušíme celé tělo. Ideální je být v sauně bez plavek, které by bránily úplnému prohřátí pokožky. Než si usedneme nebo lehneme, podložíme celé tělo včetně chodidel osuškou nebo ručníkem. Toto provádíme nejen z hygenických důvodů, ale prodloužíme tak i životnost materiálů.

Prvotřídní materiály

Jaké materiály používáme? Z čeho můžete vybírat? Finské sauny vyrábíme z materiálů světové kvality, které jsou vysoce odolné, estetické a vyžadují minimální údržbu. Můžete si tak vybrat například kanadskou borovici Hemlock, osiku, olši, skandinávský smrk nebo vysoce oblíbený cedr, který zaujme svou unikátní vůní. Tyto materiály lze dále kombinovat mezi sebou nebo s dalšími doplňky z našeho eshopu.

Zaujaly vás možnosti vlastní domácí sauny? Jaké další výhody finská sauna nabízí? Chcete se dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme s originálním návrhem na klíč.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.