Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Autopůjčovna Brno má pro každého řešení

Moderní svět je dnes velmi uspěchaný a bez automobilové dopravy se bohužel nikdo neobejde.  Auta jsou potřeba v každém sektoru, v každém průmyslu a zapomenout nelze ani na soukromé osoby. Automobilová doprava se tak stala velmi důležitým a pevným článkem dopravní infrastruktury. Ovšem vozy nejsou zrovna lacinou záležitostí a tak pořízení takových aut stojí nemalé finanční prostředky, které by mohl například soukromník nebo začínající živnostník použít třeba na pořízení materiálu a podobně. Jako optimální řešení pro tuto skutečnost se jeví pronájem vozidel, které nabízí i autopůjčovna Brno.

Co může člověk očekávat od pronájmu

Stále více společností i soukromých osob volí tento model využití vozidla jako dobrou alternativu k leasingu. Jedná se o stále populárnější řešení. V tomto případě je velkým přínosem převod údržby vozidla na půjčovnu. Navíc je to ideální forma financování v případě, že je třeba zaměstnancům zaměstnaným v konkrétním projektu poskytnout dopravní prostředek nebo jako forma výhody, která pozitivně ovlivní snížení nákladů na údržbu automobilů. Spolehlivé autopůjčovny, kam patří i autopůjčovna Brno, také nabízejí své profesionální služby v této oblasti, v jejich vozovém parku jsou vozy všech světových automobilek, takže si jistě každý vybere takový vůz, jaký mu bude vyhovovat.

Autopůjčovna Brno

Vozidla v autopůjčovnách mohou být od ekonomické třídy přes rodinné vozy a SUV, až po ty luxusní. Zde se nabízí také možnost si zapůjčit takový vůz, který si člověk chtěl alespoň jednou v životě řídit a splní si tak sny. K takovým se řadí například kabriolet, ale lze si pronajmout i luxusní vozy pro rodinné oslavy, jako jsou svatby.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem

Každá autopůjčovna nabízí krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem. Jednou z nejdůležitějších výhod dlouhodobého pronájmu je atraktivita nabídky pro velké společnosti, malé a střední podniky i jednotlivce. Tento pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců. Půjčovny mají širokou škálu automobilů, mezi nimiž každý najde auto vhodné pro jejich potřeby.  Také sečtením měsíčních nákladů se ukázalo, že poplatky jsou ve srovnání s tradičním leasingem nižší. Krátkodobý pronájem je sjednáván na dobu jednoho měsíce, kdy je potřeba takové vozidlo vhodné pro případ služební cesty, dovolené a podobně.

I půjčovny, jako například autopůjčovna Brno, mají svá pravidla

Při půjčení automobilu je nutné akceptovat předpisy půjčovny. Smlouva podepsaná klientem obsahuje informace o značce a třídě automobilu, o právech a povinnostech pronajímatele a nájemce. V závislosti na dané půjčovně se doba pronájmu a jeho rozsah mohou samozřejmě lišit. Proto je doporučováno si před podpisem smlouvy dobře přečíst tyto obchodní podmínky.

Co vše je potřeba k pronájmu vozidel z autopůjčovny

Především jsou to platné doklady. Občanský průkaz a řidičský průkaz jsou tedy určitě nutností. Dále je potřeba počítat s vratnou kaucí a mnohé autopůjčovny také požadují věk řidiče od 21 let, někdy dokonce až od 23 let. Je to individuální, protože si každá autopůjčovna, i autopůjčovna Brno, určuje svoje pravidla. Stejně jako i to, že praxe v řízení vozidla u řidiče, který má zájem o pronájem vozu by měla být delší než 2 roky.

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.