Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Automatická kapková závlaha s časovačem

Automatický zavlažovací systém vám umožní zalévat zahradu, i když právě nejste doma a jste třeba na dovolené. V tomto systému existují časovače, které dokáži regulovat váš systém zalévání přesně podle vámi zadaného plánu. Tento nový systém je různě variabilní a hodí se jak k živým plotům, keřům, zeleninovým záhonům i květinám. Voda je dávkována přesně tam, kde je potřebná. Nedochází k plýtvání s vodou, což snižuje rodinné výdaje. Kapková závlaha se dostane až do nejzazšího rohu zahrady a prostřednictvím široké nabídky různých postřikovačů a rozprašovačů s různými produkčními vlastnostmi, vždy se najde správné řešení pro jakoukoliv zahradu, ať již velkou nebo malou, šikmou či rovnou.

Správná zahrada

Zavlažovací systém potěší každého zahrádkáře

Rozsáhlá řada zavlažovacích zařízení potěší mnoho milovníků zahrádkaření i majitelů okrasných zahrad. Zavlažovací systém se skládá z takových částí, které jsou odpovídající dle charakteristiky daného pozemku a druhu rostlin, které se na něm pěstují. Systémy umožňují nejen zalévání napojením se na vodovodní řad, nýbrž i napojením se na různé alternativní zdroje vody např. ze studny, jezírka, vrtu, ale i ze sbírané dešťové vody např. v nějaké cisterně nebo zásobníku. Systém dokáže řídit objem a přepravu požadovaného množství vody a zamezuje s jejím plýtváním.

Automatické závlahy – účinný způsob zavlažování

Automatické zavlažování nabízí účinný způsob jak automaticky zavlažit zahradu s ohledem na úsporu času, práce a vody.  Zavlažování můžete ovládat pomocí časovače nebo mobilu (WiFi). Automatické závlahy pomocí jednoduché instalace automatického zavlažovacího systému, který zavlaží celou zahradu nebo různými postřikovači zkropí trávník k ideálnímu růstu. Mohou být použité postřikovače s kulovým uzávěrem pro použití dešťové vody při nižším tlaku. Mnoho automatický regulátorů poskytuje ideální řešení, aniž byste museli zapínat nebo vypínat kohoutek se zdrojem vody.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.