Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhujete se na novou adresu? Pomůžeme vám!

Máte před sebou náročné stěhování celé domácnosti? Objednejte si s dostatečným předstihem naše profi stěhováky, kteří vám pomohou přestěhovat těžká břemena a přistaví velké stěhovací auto.

Stěhování domácnosti bez stresu

Čeká vás stěhování do vašeho vysněného bytu či domu? Je nejvyšší čas začít přemýšlet, jak zabalit veškeré vybavení vaší současné domácnosti, osobních věcí, nábytku a elektroniky. Pamatujte, že každou věc je nutné zabalit zvlášť, aby nedošlo k jejímu nechtěnému poškození. Navíc během stěhování najdete v zadních částech skříní věci, které dávno nepoužíváte. Ty je potřeba vytřídit podle toho, jestli je chcete darovat někomu jinému – třeba na charitu, přestěhovat na novou adresu nebo je vyhodit.

Sežeňte si dost obalového materiálu

Pro přepravu nejrůznějších věcí je potřeba dostatečné množství krabic, boxů i obalového materiálu. Mnoho finančních výdajů právě za tyto stěhovací pomůcky ušetříte, pokud si zavoláte naší stěhovací firmu. Svým klientům půjčujeme stěhovací krabice, dodáme bublinkové folie i obalový materiál.

Stěhování levně Praha

Při stěhování využijte profi stěhováky.

Připravte nábytek na stěhování

Stěhování představuje pro nábytek velkou zkoušku odolnosti. Aby nedošlo k poškození nábytku, poničení rohů a hran, popraskání skel či zrcadel, doporučujeme nábytek rozmontovat, popřípadě důkladně zabalit. Balení nábytku vyžaduje zkušenosti a přesné postupy. Objednejte si u nás pomoc s balením vybavení domácnosti i nábytku.

Přestěhujeme těžká břemena

Máte ve své domácnosti těžké komody, historicky cenný nábytek, trezor nebo piano? I s tímto typem vybavení vám rádi naši stěhováci pomohou. Specializujeme se totiž na stěhování těžkých břemen i z těžko přístupných míst nebo vysokých pater činžovních domů bez výtahu. Při práci jsme jištěni pojistkou s vysokým limitem plnění, pro případ poškození nábytku či vybavení.

Objednejte si stěhování u nás

Stěhování může pro mnohé představovat psychické vypětí a stres. Zapomeňte na to, jak správně zabalit trezor, nebo jak vystěhujete piano z pátého patra bez výtahu. Přizvěte si na pomoc naše šikovné stěhováky, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti. Zavolejte si nás a my si pro vás zarezervujeme termín v diáři. Ve sjednaný čas k vám přijedou naši stěhováci s dostatečně velkým vozem, který přestěhuje vaši domácnost na novou adresu. Stěhujeme i o víkendech a svátcích.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.