Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování svépomocí nebo s profesionální stěhovací firmou

Je před vámi dlouho očekávané stěhování, ať už bytu, rodinného domu či vaší chalupy? Pro každého z nás je stěhování psychicky a fyzicky náročnou činností, kterou by každá z nás nejraději vůbec nedělal. Uvažujete nad stěhováním svépomocí nebo s profesionální stěhovací firmou, která vám zaručí jednoznačně rychlý přesun a téměř bez jakékoliv vaší námahy.

Vyplatí se stěhovat svépomocí?

Mezi stěhováním svépomocnou sílou a stěhovací firmou jsou jisté rozdíly, které nelze přehlédnout. Při stěhování svépomocí je potřeba vědět, že zvládneme větší námahu a víme, že jsme technicky a fyzicky zdatní. Pokud máte opravdu málo věcí a nemáte žádné tělesné omezení, pak je stěhování svépomocí jasnou variantou.

Stěhujeme levně Praha

Co když, ale máme příliš mnoho věcí a zdraví neslouží tak, jako za mlada?

Pokud si kladete tuto otázku, pak určitě zvažte služeb stěhovací firmy, která se vám postará o rychlé, spolehlivé a kvalitní stěhování za velmi dostupnou cenu. Neváhejte využít služeb stěhovací firmy ve vašem okolí.

 

Obě varianty mají své pro a proti, záleží jen na vás, co pro vás bude vhodnější variantou. Víme, že stěhovací firma vás bude sice něco stát, ale za to na druhou stranu nemusíte vy už nic řešit a vaše starosti a nervy okolo stěhování jdou stranou.

Stěhování svépomocí

Stěhování svépomocí vám zabere celkově dost času, jelikož vše musíte zvládnout sami od balení, přenesení věcí, zajištění dodávky pro přepravu auta až po montáž či demontáž nábytku. Při stěhování si můžete něco rozbít, nemáte tolik zkušeností jak s přepravou, tak i s balením nábytku a dekorací.

Jak začít?

Nevíte si rady, jak začít při stěhování svépomocí? Jako první určitě sežeňte obalové materiály na váš nábytek a dekoraci, jako jsou krabice, palety, bublinkové fólie či noviny na obalení skleněných a keramických věcí. Při stěhování svépomocí si zařiďte i stěhovací pomůcky jako jsou popruhy, stěhovací háky nebo rudl.

Vše pečlivě a opatrně zabalte do krabic a přeneste do vaší dodávky, která by měla být připravená k přepravě nábytku. Ve vozidle je potřeba nábytek a krabice pořádně připevnit tak, aby se při převozu neponičili. Po příjezdu na potřebné místo vše z dodávky vyneste do nového bydlení nebo prostor.

Stěhování se stěhovací firmou

Stěhování bez stresů a nervů se stěhovací firmou jako jsme my. Stěhovací firma se postará o vše, co je spojené s vašim stěhováním, od pečlivého zabalení vašich věcí, výnos do dodávky, přestěhování je a následnou demontáž nábytku. Nevíte si rady, kde sehnat obalový materiál jako jsou krabice? Dejte nám to vědět, a my se o to postaráme.

Proč si pro stěhování vybrat právě nás?

Naše firma stěhování levně Praha, nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti stěhování bytových jednotek, fullservice stěhování, stěhování kanceláří, mezinárodní stěhování, stěhování rodinných domů nebo těžkých břemen. Mimo tyto služby jsme vám schopni nabídnout také služby vyklízení pozůstalostí, bytů, ekologickou likvidaci nepotřebných věcí, obalové materiály, dopravu a montáž nábytku z obchodní středisek jako je IKEA, KIKA a jiné.

V oblastní stěhování poskytujeme našim klientům kvalitní a spolehlivé služby, nejen v okolí Prahy a Středočeského kraje, ale také po cele České republice i EVROPY.

 

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.