Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhování nemusí být noční můra. Stačí se jen dobře připravit!

Když se řekne stěhování, většina lidí se okamžitě chytí za hlavu a představí si hromadu práce, spoustu vynaloženého úsilí, zmatek, chaos a také spoustu času, který je potřeba této aktivitě věnovat. Věřte nebo ne, ale stěhování pro vás nemusí být noční můra. Stačí se na něho dobře připravit!

Stěhování levně Praha

Příprava na stěhování – na co myslet a na co nezapomenout?

Ať už plánujete stěhování bytu, kanceláře nebo to berete ve velkém a stěhujete rovnou celý rodinný domek, pamatujte, že důkladná příprava ještě před samotnou akcí vám může ušetřit mnoho starostí i času. Hodně lidí si pod stěhováním představuje fůru práce, které ale ve finále nemusí být tolik, když budete dobře připraveni.

Budete-li se držet následujících osvědčených a fungujících rad a tipů, pak vás během stěhování nic nezaskočí.

Na balení věcí si nechte dostatek času

Naházet všechny věci do krabic, tašek, kufrů a pytlů jen tak halabala a k tomu všemu na poslední chvíli? Ani omylem! To je vůbec to nejhorší, co před stěhováním můžete udělat – balit své věci ve spěchu, ve stresu a neskutečném chaosu.

Mnohem lépe uděláte, když si na balení necháte dostatek času, řádově klidně několik dní. Připravte si krabice, pytle, přepravky a jiné přepravní prostředky. Také si dobře rozmyslete, co chcete stěhovat a čeho se zbavíte. Třídění věcí vám ve finále ušetří mnoho práce.

Stěhování levně Praha

Přestěhujete se sami nebo oslovíte profesionály?

Zamyslete se nad otázkou, jestli stěhování zvládnete na vlastní triko, nebo se spolehnete na profesionály, pro které je stěhování každodenním chlebem. Mnoho lidí nad pomocí stěhovacích firem váhá ze strachu, že je to vyjde příliš draho. Na českém trhu ale figurují společnosti, které zajišťují levné stěhování – a s takovými to budete mít bez práce i bez starostí, aniž by vás jejich pomoc finančně zruinovala.

Sestavte si plán

Pokud se rozhodnete přestěhovat svépomocí, pak si promyslete, jak to celé proběhne. Vyplatí se sestavit si plán, kdy si určíte, co přestěhujete jako první a co z daného místa odvezete až úplně nakonec. Na tohle myslete už v době, kdy budete věci balit do krabic. Krabice, pytle a přepravky, které půjdou na řadu jako první, skládejte dopředu, ať je pak nemusíte složitě hledat.

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.