Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhovací služba

V Praze a širokém okolí patří naše stěhovací služba mezi oblíbené a léty ověření stálice. Náš tým stěhování levně Praha je schopen poradit si i v situacích, kdy ostatní stěhovací služby selhávají. Proto nás velmi často můžete vidět jako subdodavatele stěhovací služeb pro další stěhovací a vyklízecí firmy. Ctíme požadavky klienta a vždy plně akceptujeme ceny, které jsme schopni nezávazně a bezplatně stanovit ještě před samotným stěhováním. O víkendech a ve svátky navíc pracujeme bez příplatku. Kilometry po Praze neplatíte a nebojíme se ani nočního stěhování!

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlédnout sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Jak jsme schopni stanovit cenu předem?

Díky mnohaleté praxi jsme cenovou nabídku schopni na kalkulovat předem přes telefon nebo e-mail u většiny běžných stěhovací akcí (nejčastěji stěhování bytů a menších kanceláří). Pokud se jedná o speciální stěhování, stěhování větších kanceláří, skladů, celých domů či firem a institucí, vysíláme na bezplatnou obhlídku našeho technika, který je následně schopen stanovit přesnou kalkulaci na míru.

Stěhování levně Praha

Kromě stěhování také vyklízíme!

Vyklízení patří ke stěhování a je to jedna z činností, které provádíme v podstatě denně. Ať už se jedná o vyklízení sklepů, půd či celých bytů a domů, jsme Vám plně k dispozici. Vyklízíme diskrétně a jsme schopni provést také likvidaci pozůstalosti. V případě zájmu, jsme schopni provést tyto práce od A do Z tzv. na klíč a to včetně ekologické likvidace nepotřebného.

Stěhovací služby na úrovni

  • Cenu určíme předem a zdarma
  • Stanovenou cenu plně respektujeme
  • Po Praze neúčtujeme ujeté km
  • Mluvíme česky i anglicky
  • Stěhujeme ve dne a nebojíme se ani noci
  • Bez příplatků pracujeme o víkendech
  • Bez příplatků pracujeme ve svátcích
  • Zapůjčíme Vám obalový materiál i krabice

Nábytek demontujeme a následně smontujeme

Stěhovací služby nabízíme na míru a do našeho portfolia patří také demontáž a následná montáž stěhovaného nábytku. Montujeme také kuchyňské linky a nábytek, který jsme schopni na objednávku přivézt z obchodních domů. Při stěhování kromě demontáže/montáže nábytku také odborně odpojíme elektroniku a po nastěhování na nové místo jsme schopni ji opět odborně zapojit. Máme zkušenosti s různou elektronikou včetně PC, serverů, laboratorních zařízení či výrobních zařízení.

Jsme vybavení i pro stěhování těžkých břemen

Naše stěhovací služby zahrnují i stěhování těžkých břemen, na které se specializujeme po mnoho let. Na stěhování těžkých břemen jsme vybaveni speciální technikou zahrnující roboty, zvedáky, plošiny či vozidla s rameny, díky nimž jsme schopni různá těžká břemena nastěhovat do domu, bytu, kanceláře či výrobny zvenčí. Pracujeme systematicky a odborně, náš tým je zkušený a často si nás na stěhování těžkých břemen najímají i konkurenční stěhovací služby.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.