Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Stěhovací firma

Pokud se domníváte, že naše stěhovací firma umí pouze vystěhovat a nastěhovat vybavení bytu, domu či kanceláře, mýlíte se!  Kromě běžných stěhovacích prací v rámci Prahy a ČR stěhujeme po celé EU a také mezinárodně. Mimo stěhování provádíme také vyklízecí práce, likvidace pozůstalosti, umíme pracovat s těžkými břemeny, uskladnit potřebné a provést ekologickou likvidaci nepotřebného.

Přestěhujeme Vás bez zbytečných starostí

Doporučujeme prohlédnout sekci „Reference“ od našich spokojených zákazníků.

Stěhování levně Praha

Potřebujete cenovou nabídku předem?

Všem zájemcům o naše služby jsme schopni vyjít vstříc díky zpracování cenové nabídky, na základě které se můžete rozhodnout, zda máte o naše služby zájem. Cenu běžného stěhování lze určit telefonicky či e-mailově, speciální stěhovací akce či stěhování většího rozsahu nejdříve přijede zkontrolovat náš technik (služba je zdarma po celé Praze) a na základě jeho informací Vám pošleme  podrobnou cenovou nabídku.

V noci se stěhování nebojíme!

Naše stěhovací firma pracuje ve dne, v noci a to včetně víkendů a svátků. Jako bonus pro naše klienty stěhujeme ve svátky a víkendy bez příplatku. Pokud tedy potřebujete zachovat provoz kanceláří nebo je důvod k večernímu či nočnímu stěhování jiný, jsme Vám plně k dispozici. Doprava po Praze je zdarma a rádi Vám zapůjčíme kompletní obalový materiál včetně krabic.

Na nás se můžete spolehnout!

  • Víkendy a svátky pro Vás bez příplatku
  • Možnost návštěvy technika ZDARMA
  • Zpracování položkové kalkulace ZDARMA
  • Dohodneme se nejen česky ale i anglicky
  • Zajistíme demontáž a následnou montáž nábytku
  • Odpojíme a poté odborně zapojíme elektroniku
  • Stěhujeme a vyklízíme vždy diskrétně
  • Je-li třeba, zajistíme ekologickou likvidaci

Nevíte si rady s trezorem či pianem?

S ohledem na naše mnohaleté zkušenosti se stěhováním těžkých břemen jsme často najímáni stěhovacími firmami jako subdodavatelé této služby. Trezory či piana jakéhokoliv druhu stěhujeme naprosto běžně. K tomu jsme schopni přestěhovat i jiná těžká břemena jako jsou stroje, sochy, klavíry či laboratorní zařízení. Pokud není možno těžké břemeno stěhovat po schodech či výtahem, není pro nás problém stěhování zvenčí za pomocí jeřábu.

Postaráme se o ekologickou likvidaci

Při stěhování a především při vyklízení se velmi často setkáváme s nepotřebnými věcmi a odpadem, který je nutno ekologicky zlikvidovat. Kompletní ekologickou likvidaci jsme pro Vás schopni zajistit, vždy na k tomu příslušném místě s doložením potvrzení o ekologické likvidaci. Pokud budete potřebovat nábytek či cokoliv jiného na nějakou dobu uskladnit, jsou Vám naše sklady otevřeny!

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.