Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Prodáváte byt? Nezdržujte se s jeho vyklízením

Dospěli jste k rozhodnutí, že prodáte byt a už teď víte, že se to celé prodlouží jeho vyklízením? Ne každý má totiž dostatek volného času, aby navzdory domácnosti, rodině a dalším povinnostem zvládal ještě další břímě položené na svých bedrech. Pokud ale na prodej bytu spěcháte a nechcete se jeho vyklízením zdržovat, jde to vyřešit i jinak.

Nezdržujte se vyklízením bytu. Nechte to na jiných

A tím teď nemáme na mysli, abyste zaúkolovali partnera či partnerku. O vyklízení bytu se postará specializovaná firma, pro kterou je taková práce každodenním chlebem. Zatímco vás děsí představa, kolik času, práce a námahy vám to zabere, pro zkušené profesionály je to hračka.

Díky bohatým zkušenostem s vyklízením různých typů prostorů a nemovitostí přesně vědí, jak si práci rozložit a pracovat efektivně bez zbytečných průtahů.

Stěhování levně Praha

Jak to funguje?

Vše je o předchozí domluvě. Na základě velikosti nemovitosti a objemu předmětů, které se mají vystěhovat, vám firma navrhne vyklízení nemovitosti za pomoci vozidla, nebo v případě objemnější práce vyklízení s přistavěným kontejnerem. Překážkou není ani stěhování a přemisťování těžkých břemen, na které si běžný smrtelník netroufne, ale zkušený profesionál přesně ví, jak na to, aby nedošlo k újmě na zdraví ani poničení nábytku či prostoru okolo.

Diskrétně a za rozumnou cenu

V případě vašeho zájmu může vyklizení bytu proběhnout v maximální diskrétnosti. Jde o poměrně častý požadavek, který nemá odborná firma problém splnit a dodržet. Vyklízení bytu je pak možné domluvit i na večerní nebo ranní hodiny, zkrátka tak, aby byl zákazník maximálně spokojen a bylo co možná nejvíce vyhověno jeho potřebám.

Určitě vás osloví i přátelská cena. Kalkulace je stanovena po osobní návštěvě technika, který zhodnotí postup práce. Návštěva odborníka je zdarma, zároveň je ale nutná pro posouzení složitosti vyklízecích prací, objemu a podobně.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.