Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Proč se do stěhování těžkých břemen nepouštět svépomocí?

Když se řekne stěhování, většina lidí se vyděšeně chytí za hlavu. Je s ním totiž spojena spousta práce a vynaloženého času. A to úsilí, které vás bude stát přemístit věci z jednoho místa na druhé! Ještě náročnější je pak stěhování těžkých břemen. Těžké předměty, ať už je to třeba klavír nebo obrovská almara po babičce, se nestěhují zrovna jednoduše a sami byste se do toho pouštět neměli.

Stěhování levně Praha

Zbytečně se nadřete

Pokud jste někdy přemisťovali těžší předmět, určitě jste si na vlastní kůži vyzkoušeli, že to není žádný med. Chystáte-li se stěhovat a víte, že máte doma těžké předměty, nestěhujte je sami. Zbytečně se nadřete a co víc, můžete si dokonce i ublížit.

Už vás někdy seklo v zádech? Stačí jeden špatný pohyb, objeví se ostrá bolest a najednou zůstanete v předklonu bez možnosti se narovnat. A pozor – v zádech může seknout i statného chlapa, stačí se jen špatně pohnout.

Nemáte potřebné vybavení

I když si na stěhování těžkých břemen věříte a nikdo vás nepodceňujte, přenechte tento úkol profesionálům. Ti nejenže mají v porovnání s vámi daleko více zkušeností, ale především disponují speciálním vybavením, díky kterému je pro ně stěhování těžkých předmětů o něco jednodušší i bezpečnější.

Svěříte-li stěhování do rukou těch, kteří tomu rozumí, nejenže se nenadřete a zdravotně sami sebe neohrozíte, ale zároveň nebudete riskovat, že během přemisťování dojde k poškození ať už stěhovaných, nebo okolních předmětů. Snadno se stane, že vám nábytek vyklouzne z ruky, rozbije se nebo poničí něco v blízkém okolí.

Informujte o možných překážkách

Rozhodnete-li se nechat těžká břemena přestěhovat odborníky, můžete jim jejich práci usnadnit tím, že je například budete informovat o možných překážkách, které by he mohly zaskočit. Například pokud se na místě nachází nízké stropy, bude-li se stěhovat do patra či do sklepa, jestli cesta vede skrze úzké nebo točité schodiště a podobně.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.