Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Nástrahy při stěhování a jak jim předejít

Jaké nástrahy při stěhování čekají na ty, kteří si nedají pozor a do stěhování se pustí bez rozmyslu? Neudělejte ty samé chyby, jako celá řada lidí před vámi a všechny nepříjemnosti, které by mohly během stěhování nastat, se vám vyhnou širokým obloukem.

Nástrahy během stěhování aneb na co si dát pozor?

Stěhování samo o sobě přidělává mnoha lidem vrásky na čele. Pojí se k němu totiž nemalé starosti a především hromada práce. Ať už jde o stěhování bytu, kanceláře nebo jiných prostor, vždy je třeba počítat s tím, že budete muset vynaložit nemalé úsilí.

Během stěhování vás může nemile zaskočit nejedna nepříjemnost. Nástrahy při stěhování vesele číhají na ty, kteří podcení přípravu, do všeho se pustí po hlavě a pak už jen sbírají škody. Vy ty samé chyby neudělejte.

Stěhování levně Praha

Plánování je základem úspěchu

Možná je pro vás představa jakéhokoli plánování otravná a nudná. Stěhování se ale bez důkladné přípravy neobejde – rozhodně neproběhne jako po másle. Proto věnujte čas tomu, že si všechno naplánujete a to počínaje datem pro stěhování, vytřídění věcí a jejich zabalení přes zajištění stěhovacího vozu až po hlídání dětí nebo domácích mazlíčků.

Myslete na dostatek stěhovacího materiálu

Může se poměrně snadno stát (a věřte, že se to rozhodně stává), že v polovině stěhování najednou zjistíte, že nemáte do čeho ukládat věci. Chybí krabice, nejsou pytle, nemůžete najít lepicí pásky a podobně. I proto je dobré si před stěhováním udělat alespoň částečný přehled o tom, kolik čeho máte a podle toho pořídit stěhovací materiál. Je pořád lepší, když vám nějaká ta krabice zbude, nežli když vám bude chybět.

Pozor na parkování

Častou nástrahou při stěhování je komplikace se zaparkováním stěhovacího vozidla. Krabice už čekají přede dveřmi, vy jste plni elánu a připraveni všechno odnosit do auta a najednou zjistíte, že se nedalo zaparkovat v rozumné vzdálenosti a vy tak musíte všechny ty věci tahat třeba až do vedlejší ulice. A spolehněte se, že každý krok navíc s těžkým nákladem v rukou se při stěhování počítá. Proto si zajistěte parkovací místo co nejblíže to bude možné.

 

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.