Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Koupili jste nový nábytek, ale nemáte čas ho složit?

Koupili jste si nový nábytek, který ale teď leží někde bez povšimnutí stále zabalený v krabicích, protože jste ho nestihli složit? Není se za co stydět. Dnešní doba na nás klade vysoké nároky, času máme stále méně a není se tak čemu divit, že jste se k jeho složení možná ještě nedostali.

Nestíháte složit nový nábytek?

Nový nábytek čeká v krabici, až si na něho konečně najdete čas. Jenže ubíhají dny, ubíhají týdny, možná i měsíce a nábytek stále čeká a čeká, protože vy zkrátka čas nemáte. A vás začíná štvát, že jste se k tomu ještě nedostali, protože se na ten nový nábytek moc těšíte a rádi byste ho už měli pěkně složený, aby vám doma mohl dělat parádu. Jenže ten čas…ten prostě nemáte.

Stěhování levně Praha

Nechte to na druhých

Pokud nestíháte, nebo vám montáž nábytku jednoduše přidělává vrásky na čele, nemusíte na to být sami. Existují firmy, které nabízí montáž nábytku rychle, precizně a přesně podle vašich představ. Je to ideální řešení, které oceníte nejen v případě, kdy nestíháte, ale třeba i tehdy, kdy nedisponujete potřebným nářadím a nechcete si ho kupovat jen kvůli jedné komodě.

Od postele po novou kuchyň

Máte pocit, že pozvat si domů specializovanou firmu kvůli jedné komodě nemá smysl? Obáváte se, že by se na vás dívali skrze prsty a považovali vás za neschopné, protože nedokážete složit jednu skříň? Takové obavy jsou naprosto zbytečné a vůbec nejsou na místě! Pro firmu pracují jen samí profesionálové, zruční kutilové, kterým jde práce od ruky a jakýkoli úkol přijímají s maximální poctivostí. Rozhodně se není třeba obávat, že by si na vás udělali špatný názor, pro ně je to práce, kterou odvádí kvalitně a svědomitě.

Smontují vám nejen malé komody a skříně, ale s chutí se pustí i do větších a náročnějších projektů, kterým může být například smontování kompletně nové kuchyně, na kterou by si mnohdy netroufl nejeden domácí kutil.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.