Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Jak zabalit věci před stěhováním?

Tak – a je to tady. Ta chvíle, na kterou jste tak dlouho čekali. Stěhování do nového domova. Jenže, kde začít? Jednoznačně je třeba začít s balením. Ale jak? Do čeho byste měli zabalit svůj majetek tak, aby se mu nic nestalo? S tím vám dnes poradíme.

Ze všeho nejdříve si celý byt pořádně prohlédněte. Vyhoďte vše nepotřebné, abyste svoji novou životní etapu nezačali po kotníky v tom, co už několik let nepoužíváte. Zjistěte, kolik svých věcí budete muset zabalit a přestěhovat. Podle toho se bude odvíjet množství obalového materiálu, který budete potřebovat.

 

Stěhování levně Praha

Půjčujeme krabice ke stěhování.

Krabice jako základ stěhování

Základem každého stěhování je dostatek obalového materiálu, v němž budete svůj nábytek a další věci stěhovat. Pokud si na balení netroufáte sami, můžete využít pomoci stěhovací firmy, která vám zabalí. Jestliže ale chcete ušetřit a své věci si zabalíte sami, budete potřebovat kvalitní krabice na stěhování. Ideální krabice na stěhování mají rozměry kolem 52 x 39 x 24 centimetrů. Tyto krabice nejsou obyčejné, ale přímo dělané na stěhování, proto mají pevné dno i víko. Kvalitní krabice by měla unést až 30 kilogramů. Vždy se ale snažte obsah krabice trochu kombinovat a neplňte je na jejich maximum. Krabice označte – napište, co se v nich nachází. Stěhovací firmě navíc ušetříte práci, když na ně napíšete, které nelze klopit a kde se nachází něco křehkého.

Bublinková folie a další ochrana jako nutnost

Další věcí, která vám usnadní práci, je bublinková folie. Ochranný a výplňový materiál se postará o to, že váš porcelán po babičce zůstane netknutý. Mimo to můžete použít i polystyren či molitan, velmi oblíbené jsou také noviny a letáky. Zde je však nevýhoda toho, že může barva z novin pouštět. Navíc noviny neochrání věci natolik dobře jako bublinková folie.

Křesla, postel, nábytek, ledničku, ale i pračku vám doporučujeme zabalit do smršťovací folie, která se postará o to, že se nábytek či spotřebič neotevře ve chvíli, která bude nejméně vhodná. Folie vás nábytek ochrání před vlhkostí, nečistotami, poškrabáním, ale i dalšími nehodami.

Drobnosti, které se vždycky hodí

Poslední v našem seznamu jsou lepicí pásky a popisovače. Izolepu používejte takovou, kterou nepoškodíte nábytek. A kde ji použít? Můžete s ní přilepit šroubky k poličce, šuplík u stolu, bublinkovou folii k sobě. Možností je spousta. Dále pak budete potřebovat kvalitní popisovač, se kterým označíte, co se nachází v daných krabicích.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.