Stěhovaní levně Praha
Volejte nonstop 723 123 100

Co je door to door stěhování?

Door to door stěhování je pojem, který se může zdát mnoha lidem neznámý. Přitom se pod ním ukrývá služba, které hodně lidí minimálně jednou za život využila nebo ještě využije. Door to door neboli full service stěhování je oblíbený způsob, jak se přestěhovat z místa na místo a netrápit se pro mnoho starostí a povinností, které se ke stěhování neodmyslitelně pojí.

Co je door to door stěhování?

Pod pojmem door to door stěhování si lze představit komplexní službu, kdy se o stěhování vůbec nemusíte starat. Stačí se domluvit s profesionály, kteří tu to službu nabízí, společně nastavit podmínky a následně už ani nemusíte být u stěhování přítomni, což je velké plus. Fakt, že nemusíte být u toho, až se budou vaše věci stěhovat z místa na místo, vám ušetří mnoho času, který můžete věnovat něčemu úplně jinému.

Stěhování levně Praha

Jak to vlastně funguje?

Po oslovení specializované firmy, která se zaměřuje na full service stěhování, si domluvíte podmínky, jak bude stěhování probíhat. Je to služba na klíč, která se vám přizpůsobí. Vše se nejdříve pečlivě zaeviduje a poté se přechází k sestavení individuálního plánu.

Součástí služby je demontáž nábytku a jeho následná montáž. Pracovníci stěhovací firmy dbají na bezpečí stěhovaných předmětů, proto je samozřejmostí například zabalit křehké předměty, aby během přemisťování nedošlo j jejich poškození.

Nechte si to předem spočítat

Pokud plánujete stěhování, ale už teď víte, že vás samotná představa děsí, možná vás zaujalo, že byste to mohli mít naprosto bez práce. Váháte-li, jestli se vám to po finanční stránce vyplatí a nechcete se do něčeho pustit bez pořádné úvahy, můžete si nechat udělat kalkulaci předem. Není na tom nic špatného, můžete se informovat, jak by stěhování probíhalo a především kolik by vás stálo. Pak už bude jen na vás, jestli službu využijete.

Stěhovaní levně Praha 723 123 100
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.
Stěhovaní levně Praha

Orientační ceník

1+1
od 2000 Kč
3+1
od 3000 Kč
5+1
od 6500 Kč
Office
od 2000 Kč
Doprava
od 550 Kč
Stěhovaní levně Praha
Pojištění

Vaše věci jsou po celou dobu stěhování pojištěny až do výše: 2 000 000 Kč
Nadace Leontýnka Firma Stěhování levně Praha pravidelně přispívá na účet nadaci Leontinka.